Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnyugodhatok ha jelentkezett...

Megnyugodhatok ha jelentkezett rendesen jelentkezett a vérzés?

Figyelt kérdés

2 hete a fogamzásgátló bevétele után 1 órával volt egy kisebb hasmenésem. 12 órán belül bevettem még egy szemet a biztonság kedvéért, mert nem tudtam mennyi szívódhatott fel az elsőből. Az ezt megelőző napon volt szex. Utána természetesen rendesen szedtem tovább a fogamzásgátlót. Hétvégén abban az időpontban jelentkezett a vérzés amikor szokott. Akkor így tuti nem lehet probléma? Mert annyi helyen olvasni, hogy akkor is lehet vérzés fogamzásgátló szedése alatt, ha terhes valaki. Mit gondoltok? Vagy teszteljek hogy megnyugodjak?

Köszönöm a válaszokat!


2018. aug. 1. 17:51
 1/4 A kérdező kommentje:
- jelentkezett. Jaj bocsánat, sietve írtam ki a kérdést, és véletlenül 2x írtam le a szót. Véletlen volt!
2018. aug. 1. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vettél be pótszemet, akkor mi baj lehetne?
2018. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lassan 2 éve szedem teljesen úgy ahogy kell. Sosem maradt ki egy szem sem, ezért nem tudom lehet-e baj. Csak a neten annyi rosszat olvasni :(
2018. aug. 1. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nemhogy kimaradt, hanem szinte duplán vetted be, nyugi. 😊
2018. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!