Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes lehet úgy...

Szerintetek érdemes lehet úgy bevállalni egy gyereket, hogy nem igazán vágyom rá, viszont a párom szeretné?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2018. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmiképp sem érdemes. Válás lesz belőle, a gyerek fogja megszenvedni. Ha egyébként szeretnél gyereket, akkor mondd el a párodnak, hogy várjatok még egy kicsit, amíg te is akarod. Viszont ha egyáltalán nem akarsz, ezt is közöld vele, mert ez is tönkreteheti a kapcsolatot, szenvedni fog a párod. Jobb elengedni őt ebben az esetben és olyan párt keresni, aki szintén nem akar.
2018. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
NEM! Sajnos tapasztalatbol mondom hogy nem jo ha valamit rad eroltetnek! Foleg egy gyereket nem. Majd ha te is azt erzed hogy keszen allsz ra akkor!!!! Sajnos en sem alltam keszen ra de sok lehetoseget nem adtak. Ugy hogy ne.
2018. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. A gyerek nem egy ajándék, amit megadsz a másiknak, és akkor neki lesz gyereke ...
2018. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem!
2018. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn így jártam. Egyértelműen nem. Imádom a gyerekemet de egy férfi sem ér annyit h feladd önmagad. Későn jöttem rá sajnos.
2018. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Apám nem akart, nős ember volt, amikor anyám így akarta megfogni, hogy gyorsan teherbe esett tőle. Végül elvált, elvette anyámat feleségül, de 4 éves voltam, amikor elváltak és addig is állandóan csak ordítoztak, előttem is állandóan ment a ciriburi.

Miután elváltak, fizette a gyerektartást, de nem törődött velem. Pokoli sz.. gyerekkorom volt emiatt!

Tudtam, hogy nem kellek neki, soha egy szülinapon, névnapon, karácsonyon, iskolai ünnepségen, ballagáson, diplomaosztón nem volt ott. Nem vett részt az életemben.

2018. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmuen NEM!

Meg ha teljes szivvel is vagysz ra es nem csak mas kedveert csinalod, akkor is iszonyu nehez a gyerekneveles. Ne buntesd se a gyereked, se magad ezzel a teherrel. Es ki tudja a parod nem e epp a gyerek utan fog lelepni(ne adj Isten, de epp ilyet is lattunk mar), akkor nezhetsz majd magad ele. Csak ha mar te is felkeszultel ra testileg es lelkileg is!!!

2018. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tuti a válás.
2018. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem.

beszéljétek meg.

te sose akarsz vagy csak később? egyik megolható, másik nem

2018. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!