Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel fogantatás után...

Egy héttel fogantatás után létezik, hogy vannak már a terhességnek jelei?

Figyelt kérdés
Például hányinger formájában.
2018. aug. 2. 20:41
 1/6 anonim válasza:
Lehet
2018. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam csak 5-6. hét környékén jelentkeznek ezek a tünetek.
2018. aug. 2. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Legkorábban a beágyazódástól kezdve lehetnek terhességi tünetek, ez sikeres aktustól számítva kb. 2 hét. És igen, általában a 7. terhességi hét körül jelentkezik először. Viszont minden ember, minden terhesség más.

És az is igaz, hogy nálunk például hányás-hasmenés megbetegedések vannak folyamatosan, tehát simán elképzelhető, hogy nem maga a terhesség okozza a hányingert, hanem egy vírus.

2018. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Védekeztünk gumival, de meg vagyok ijedve, mert pár napja hányingerem van.
2018. aug. 2. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet bmi, de sztem ez pszichés. Ha normálisan használtatok óvszert, akkor meglepne a terhességed. Nekem 7.hettol volt hányingerem, ha ez számít. Előtte csak annyi volt fura, hogy nem éreztem, hogy meg akarna jönni, amikor amugy már meg kellett volna jönnie. (én amúgy általában gorcsolok mensi előtt és közben)
2018. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség 6. hetében jöttek csak az első tünetek.
2018. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!