Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki a Clostit...

Van itt olyan aki a Clostit nem ciklus elején szedte, mert nem volt vérzése?

Figyelt kérdés
Használt igy is? Sokszor mensi helyett csak barnázok, peteérés hiánya miatt. Azt mondta a doki nem akar még norcoluttal is bombázni, kezdjem el szedni a clostit most. Ciklus 22.napján vagyok most, ovum még nem volt, 40 napos elhúzódó ciklusaim vannak szülés óta, pedig már fél éve nem.szoptatok, tesót szeretnénk már.

2018. aug. 3. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Miért nincs peteérésed. Ennek így értelme nincs. Viszont új dokit és egy endokrinológust kéne keresni.
2018. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.kurám nekem is mensesz nélkül volt, baba nem lett.

2.kurámat a mensi 3.naojátol kezdtem, de azt a vérzést norcolut hozta meg. Most holnapra nem várom.. Remélem nem is fog megjönni

2018. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvos kéne, hogy megmondja, én úgy tudom, hogy ha nincs vérzésed, akkor bármikor el lehet kezdeni.
2018. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs vérzésed akkor valóban bármikor ellehet kezdeni. De az orvosod nem mondta?
2018. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!