Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan akinek premenstünet...

Volt olyan akinek premenstünetei megvoltak (erősen vagy akár gyengébben), aztán mégsem jött meg? Konkrétan mik voltak a tünetek, illetve mennyi késés után tesztelték pozitívat?

Figyelt kérdés
Naptár szerint 2napja késik, de ez még semmit sem jelent. Teszttel meg nagyon ráérek, mert a ciklusaim szeszélyesek. Peteérés előtt, peteérés és után voltunk együtt. Remélem összejött. De nagyon parázok hogy mégis megjön. 3napja nagyon megduzzadtak a melleim, fájnak is, érzékenyek. Azon kívül, szúrkált kicsit ott lent, semmi más. Szerintetek megvan rá az esély?
2018. aug. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván megvan rá az esély,de ugyanúgy a menstruálásra is.

Hány napja szexeltetek utoljára?Miért nem hőmérőzöl vagy használsz ovu tesztet?

2018. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb premens tüneteim tüneteim voltak terhesen: mindjárt megjön érzés, derékfájás, puffadás, 3 nap késés után teszteltem és pozitív lett.
2018. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ovutesztet használok, illetve használtam, nyilván most nem, mert már elmúlt,múlt hónapban volt halvány pozitív. Progeszteront kaptam, mindent jó időben időzítettünk, szóval ha nem jön össze nagyon ki leszek. Homerozeshez nem értek, meg időm sincs rá. Tegnap szeretkeztünk este. Mintha megjön. Érzés lenne, de nincs semmi, mellfeszules, kicsit mintha úgy feszülne az egész alváz is. Szóval nem tudom. Mintha kicsit depressziós is lennék.
2018. aug. 4. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nagyjából tényleg el kellett "kapnotok" az ovut,reméljük összejött a baba.:)

Ha nem,akkor se legyél elkeseredve ,mert fél-1 év azért belefér a próbálkozásba.

2018. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!