Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély hogy terhes...

Mennyi az esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

8 napja voltunk együtt párommal, megszakítással, tehát nem élvezett belém. Nekem rá 4 napra kellett volna megjönnie, de nem jött meg, viszont azóta is görcsölök és fájnak a melleim. Ilyen hamar lehet terhességi tünet? Együttlét után 5 nappal már fájt mindenem. Vagy meg fog jönni vajon a menzeszem? 4 napja késik... az befolyásolhatja esetleg, hogy az elmúlt hetekben fizikailag nagyon megerőltettem magam, keveset aludtam és sokat idegeskedtem is más problémák miatt. Ezektől késhet ennyit vagy terhes lehetek?

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. júl. 28. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Teszt mit mutatott?
2018. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és együttlét után 1,5 nappal volt egy nagyon enyhe barnás folyásom,azthittem a menzeszem de aztán mégse. De ilyen hamar nincs beágyazódás, mi okozhatta?
2018. júl. 28. 15:11
 3/9 A kérdező kommentje:
8 napja voltunk együtt, még nem csináltam tesztet.
2018. júl. 28. 15:12
 4/9 anonim válasza:
Csinálj tesztet mert terhes lehetsz !!
2018. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal 10-12 nap előtt nem érdemes mert nem mutatja még ki
2018. júl. 28. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Menstruáció előtt 4 nappal nincs megtermékenyíthető petesejt. Nem azért késik. De ha amúgy is késett volna, akkor később volt a peteérés, tehát nem kizárt a teherbe esés abban az időszakban sem. De a leírtak alapján kicsinek látom az esélyét a terhességnek.
2018. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Peteérést érzem mindig, mert változik a folyásom olyankor, valóban később volt ebben a hónapban, együttlét előtt kb.1 héttel. De akkor lehetséges hogy csak ez miatt csúszik?
2018. júl. 28. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csúszik az ovuláció,akkor csúszik a mensid is.Ovu után kb.14-16 nappal jelentkezik a vérzés.Tehát a napokban kell,hogy megjöjjön,tehát nem késik.A mellfeszülés,görcsölés pms tünet.
2018. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így akkor igen, pont ma, holnap kell hogy megjöjjön. Nonstop erős görcseim vannak és együttlét után már 5 nappal kezdődött, akkor csak menzesz tünete lehet. remélem.
2018. júl. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!