Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Félek, hogy terhes vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátommal még nem feküdtünk le, de kb két hete egy kicsit betette de óvszer volt rajta. Mostanában érzékenyek a melleim és a hasam mozog (ez lehet az én szívverésem) és nagyobb a hasam meg nehéznek érzem és buborékol, de nyomogatom nyomogatom nem érzem keményebbnek, vagy talán egy kicsit, behúzni be tudom. Hamarosan meg kéne jönnie de nagyon félek és tesztet nem tudok venni mert nem vagyok olyan helyen.

2018. aug. 6. 09:56
 1/9 anonim válasza:
81%
Ha nem feküdtetek le, akkor tuti terhes vagy.
2018. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hülye kérdés de ilyen paranoiás vagyok ezzel a témával kapcsolatban.
2018. aug. 6. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak óvszerben tette be, akkor nem lehetsz terhes. Pont. Nincs ezen mit tovább ragozni.
2018. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.Fel vagy puffadva ami megesik mensi előtt még a legjobbakkal is.Pár hetes baba szívverését tuti nem hallod, mert ha két hete fogant még nincs is szívverése az csak 6.dik hét környékén indulna be.
2018. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. aug. 6. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba mozgása kb. félidős terhesen látszik. Egy hete volt. Esetleg annyira vékony vagy, hogy azt látod, ahogy az egy szem kiszabadult sperma épp úszik a petesejted felé, és mozog a farka. A kis lelkes, nagyon igyekszik! Stramm kölyök lesz! 🤩
2018. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább biológia könyvet olvass,ne a gyakorit!

A szex még nem neked való,kicsi vagy hozzá!

2018. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza már el, mire jó ez a "kicsit betette" lépten-nyomon. Ha védekeztetek, akkor csinálhattátok volna rendesen, ha meg nem, akkor a " kicsit betettétől" sem leszel kevésbé terhes.
2018. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit várj még a szexxel mert nem neked való.
2018. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!