Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4éve szültem ikreket. Most...

4éve szültem ikreket. Most megint ikrekkel vagyok terhes, számíthatok valamilyen segítségre?

Figyelt kérdés
Szülők már sajnos nincsenek. Azt tudom, hogy ha 3 vagy annál több baba jön egyszerre akkor az önkormányzattól lehet segítséget kérni a gondozásukhoz, de ilyen esetben mit lehet tenni?
2012. júl. 5. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.
2012. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szia! nem tudok a kerdesre valaszolni, de megkerdeznem termeszetes uton fogantak-e? koszi ha valaszolsz.
2012. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen természetes úton, az elsőnél kétpetéjűek voltak, most még nem tudom.
2012. júl. 5. 09:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetes úton 2x ikrek?:) omg
2012. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nincs szerencséd.... :)


Szerintem sajnos nem kapsz segítséget. :(

2012. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ez tenyleg nagyszeru, igy kivulallokent, de elkepzelem hogy azert meglepodtel mikor megtudtad h masodszor is ikrek! gratulalok! nezz korul hatha akad valami segitseg!
2012. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az önkormányzattól biztos, hogy segítséget nem fogsz kapni. Ha a rokonok nem tudnak segíteni, próbálj bébiszittert találni, bár az nem olcsó.
2012. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia! Segítség sztem ebben a formában ilyen módon nincs:(

Amúgy én is ikres vagyok, mindig elgondolkozom, mi lenne ha megint ikreim születnének. Hááát, imádom őket, de jobb lenne most már 1 gyerek:) Mit szóltál, amikor megtudtad?

2012. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem fognak segítséget adni, nah meg a nagyok már ovisok lesznek uh szerintem nem lesz vészes


több gyíereke4s anyuka

2012. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Istenem, hogy sikerült??Nem is tudom mit írjak, de annyira jó neked (mármint gyerek szempontjából)!Fiúk, lányok?Adj tippet, hogy sikerült!!!
2012. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!