Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok és a...

32 hetes terhes vagyok és a védőnőm eddig csak háromszor látott. Pontosabban kétszer elküldött egy tanulót, hogy felírják az adataimat. Nem veszi fel a telefont sem, mikor segítségre lenne szükségem. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Második terhességem és az első babámnál a végén kerültem hozzá.(36 hetesen)Akkor rendes volt, de most én jelentkezzek be hozzá vizeletvizsgálatra, meg hasonlókra? Magas volt a vérnyomásom is és félek, hogy vmi baj lesz.
2010. jún. 15. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha velem ilyesmi történne akkor én a körzeti orvosomat keresném meg mert úgy gondolom hogy ő talán tudna segíteni.Az a baj hogy a védőnőt nem választjuk hanem az akihez tartozunk,de ha ennyire hanyag akkor úgy gondolom van lehetőség a váltásra.Ez persze csak az én véleményem,de a védőnő azért van hogy segítsen és ha nem segít nem ér semmit.

20+6hkm

2010. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.A magas vérnyomással keresd meg a nőgyógyászodat,nekem ha valami panaszom van mindig őt hívom.Nem magán doki hanem sztk-s,mindig segít.
2010. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelezném előbb neki a problémámat (személyesen), ha hárít, akkor a felettesénél tennék panaszt és másikat kérnék.
2010. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 1X láttam a védőnőt amikor ideadta a kiskönyvet és 1X telefonon hívott az AFP eredmény miatt. Utána szép csendben elment nyugdíjba, helyettese nincs, nem találnak senkit.

Na mondjuk nekem nem is hiányzik az első gyereknél sem zaklattuk egymást gyakran, most a másodiknál már még annyira sem igénylem. Még van kb 2 hetem a szülésig ezt már kibírom :)))

2010. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát érdekes "védő"nő az ilyen...

Az enyém csúcsszuper! :-)

Én megkérdezném tőle kedvesen, hogy miért nem tudok segítséget kérni, pedig nagy szükségem lenne rá???


Ha erre sem változtatna, akkor beszélnék a házidokival, hogy mi a megoldás???

2010. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!