Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok? Ebből lehet baj?

Tapasztalatok? Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este pozitívat teszteltem. Egy hét múlva kaptam időpontot dokihoz. (1 hete késik). A problémám: a férjemmel abban állapodtunk meg, hogy október elejétől próbálkozunk a babával. Én pedig ezt úgy értelmeztem, hogy akkor most kipörgöm magam. Napi 10-12 óra munka, alkohol, cigi, kávé.... stressz.... szóval nem babagyártó életmódban voltam. Még az étkezés se a legjobb. Tekintve a sok káros dolgot.... a babának lehet baja?
2018. aug. 9. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem lehet belőle baj.Az első 6 hétben nincs nem kerül semmi hozzá mert nincs összeköttetésben veled.De akkor ha most pozi lett hagyd abba a piálást,cigizést a kávét is napi 1-2 kisebb adagra csökkentsd.

Amúgy ha nem védekeztetek akkor igazából gondolhattál volna arra, hogy esetleg mégis össze jön:P

Viszont ha valami baj lenne az nem azért volna,mert eddig cigiztél vagy ittál, hanem valószínűleg gond lett volna amúgy is.

2018. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, mitől lenne baj?


Egyáltalán nem kell babagyártó életmódot élni teherbeesés előtt. Ez csak az elmúlt években divat. (Persze más, ha valakinek nem akar összejönni és próbál magán segíteni.) De alapvetően nem igényel rákészülést a teherbeesés.

2018. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az elso 6 hetben hanem a beagyazodasig nincs osszekottetesben veled. Vagyis fogantatastol kb 1 hetig. 5 hetesen petezak van, 6 hetesen embrio akar szivhanggal... hogyne lenne osszekottetesben?..

De az elso par hetben ha nem lett semmi baja akkor nincs gond, mert ennyire az elejen meg mindent vagy semmi elv van.

2018. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akkor estem teherbe, mikor teljes stresszben voltam, kirúgtak a munkahelyemről, cigiztem mint az állat...

Sőt a terhességem alatt is sok stressz ért, mégis teljesen egészséges a terhességem, nemsokára szülök. Szerintem a lényeg, hogy most hagyj abba mindent... és szedj vitamint. Ennél többet nem tehetsz, de nem lesz baja ettől, ha mégis, akkor az amúgy is lett volna, de erre ne gondolj, minden rendben lesz. Cigit és piát le mindenképp, és ne hajszold túl magad

2018. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Júniusban hagytam abba a gyógyszert, azóta óvszer. Úgy tűnik nem sok sikerrel:-)
2018. aug. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!