Terhes lettem-e?

Figyelt kérdés
19 éves tanuló lány vagyok most mentem egyetemre lett egy barátom aki végre normális és nemcsak kihasználni akart és fél év után lefeküdtünk! Nagyon félek hogy terhes lettem kert igaz volt rajta óvszer de mikor elment utánna még egy picit összebujtunk nagyon félünk hogy az óvszerből kifolyt a sperma a végén ő is most volt előszőr lánnyal kérlek segítsetek lehetséges az hogy az óvszer végéből kifolyik a sperma?(arra a végére gondolok ahol felkell húzni nem pedig az elejére)

#terhesség #Elsőa alkalom
2018. aug. 12. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi, biztos hogy nem lettél terhes! Az óvszer gumigyűrűs végéből nem tud ‘’kifolyni’’ a sperma. Okos döntés a gumi, továbbra is használjátok mert megfelelő biztonságot nyújt minden ellen.
2018. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne szexel még pár évig.
2018. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha óvszert használtok, akkor ejakuláció után rögtön ki kellett volna húzni a barátodnak. Legközelebb dobjátok ki a használt gumit, aztán várjatok az összebújássak.
2018. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Minden lehetséges, de talán nem jutott mélyre a sperma...

Ilyen esetben gyorsan meg kell mosakodni,(hüvely öblítés) de legjobb vigyázni, hogy ne jusson be sperma.

2018. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha már nem volt "benned" mikor összebujtatok miután elélvezett akkor azért nem valószínű. (nálunk olyan volt, hogy ő elment én még "mocorogtam" és sikerült elérni azt, hogy az óvszer "lejöjjön" és bennem kössön ki. Az nyilván már nem volt biztonságos.)


Ettől függetlenül ilyenkor úgy érdemes eljárni, hogy miután elment, leveszi az óvszert, ilyenkor tudja ellenőrizni, hogy az anyag ott van ahol kell, kidobja, megtörli magát és utána visszamegy ölelgetni.

2018. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Neked ilyen lelkülettel még nem való szex!

Térj vissza rá majd egy bő 2 év múlva!

2018. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Terhes lettél.
2018. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!