Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek szintén hosszú,...

Akiknek szintén hosszú, rendszertelen ciklusaik vannak, azoknak mennyi idő után sikerült teherbeesni? Illetve, természeteés úton, vagy orvosi segítséggel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre majdnem 6 évet vártunk, természetesen fogant. A szülés után szépen beállt a ciklusom, a második baba a 2. hónapban megfogant. 😊
2018. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsivel több, mint 2 évet.Természetes úton, épp indultunk volna neki az első vérvételeknek mikor terhes lettem.
2018. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első az első hónapban fogant, sajnos nem maradt velünk. :(

Másodjára kb 2-3. hónapban estem teherbe. Mindkétszer természetes úton, nem hőmérzőtem, nem ovu teszteltem és nem is számoltunk semmit, csak élveztük az életet ;).

2018. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már volt vetélés. A terhesség ugyan létrejön de szinte sosem marad meg, mert olyan gyenge a szervezetem. Szextől is elvoltunk tiltva kB 6hetig.de Akkor sem. Vitamin progeszteron, ovu teszt ez lesz a következő lépés. Sajnos már ott tartunk hogy most már nem is akar összejönni. Nem szeretnék olyat hogy elsőre várunk 6evet mint pl az első válaszoló és utána jön 3-4sorba.persze ez is öröm. De én csak egyet szeretnék azt tisztességesen felével i szeretetben a ferjemmel
2018. aug. 14. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
7 évet, és csak a 6. Lombik hozta meg a sikert.
2018. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert 3-at, 4-et nem lehet tisztességesen felnevelni? Hát gratulálok...
2018. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolso

Én nem azt mondtam hogy nem lehet, még hogy az nem jó, és szép dolog. Én azt írtam hogy én nem szeretnék annyit, csak egyet, mert nem is tudnék annyit felével i, és nincs is igényem rá. Másnak biztos van, és az nem is baj. Én csak egyet szeretnék, de az se jön össze.

2018. aug. 14. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:

2 év után ovu-indukciós ciklusban.

A tesóval 7 éve sem.

2018. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi az az 'ovu indukcio'?
2018. aug. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!