Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látom a második csíkot, de...

Látom a második csíkot, de iszonyat halvány. X-epil teszt. Járt màr így valaki?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam, én látom a második vonalat, de még csak 10 dpon vagyok. Annyira halvány, hogy fotón nem is látszik. Nektek volt ilyen?
2018. aug. 16. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
X-epil sokszor volt szellemcsíkos. Itt is kitárgyalták már ezt a hibáját eleg sok kérdésben. En csinálnék másikat.
2018. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Rossmannos Facelle teszt jött be a legjobban. Az még sosem vert át
2018. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha csak egyfajta választ vársz, akkor kár volt kiírni a kérdést. Köszönöm az aggódást, a lelki világommal minden rendben.

Ha beteg vagy, és gyógyszer kell egy esetleges terhesség kezdetétől, akkor mondjuk orvoshoz kellene fordulnod, nem? Lehet vérvétel(ek)re küld, hogy pontos hcg szintet nézzen, és hogy emelkedik-e.

Szívből kívánom, hogy várandós legyél és egészséges babát szülj, de naagyon sok türelemre lesz szükséged, gyakorold kicsit. Ha ennyitől - egy egymondatos választól - kiborulsz, 1-2 gyerek felnevelése igen instabillá fog tenni érzelmileg.

A "türelmes szuperanyu"

2018. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A harmadik babára gyúrunk. :)
2018. aug. 16. 14:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Én megvártam még késsen, akkor sem rögtön teszteltem, hanem vártam pár napot. Mondjuk én Gabriel tesztet használtam. Erről a fajtáról (X-epil), nem sok jót hallottam ezen az oldalon.

Szerintem vegyél másik fajtát.

2018. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!