Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 7-9 nappal...

Nem várt előtt 7-9 nappal barnás folyás?

Figyelt kérdés

Lehet még reménykedni pozitív eredményben?

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Nem szokott soha mensi előtt barnás folyásom lenni. 1-2 nappal előtte görcsölök és bumm.

Most 1 hete folyamatosan menstruációs görcsöket érzek, fájnak a melleim. + most ez is.

Lehet csak a testem tréfál meg?:( :)



2018. aug. 16. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem vagy tisztában te sem a számolással.


Az elméleted jó. Csakhogy a fogantatástól- 10-12.nap tellik el. ÖSSZESEN.


A beágyazódás pedig nem a végén történik..hanem úgy a fogantatástól 5-7. napra.


És most nem a folyamatról beszélek,hanem értsd:mikor hozzátapad a méh falához a petesejt.

Ezt hívják beágyazódási "vérzésnek".


Ez pedig átlagosan 1 hét, plusz minusz pár nap (természetesen) a menstruáció előtt.

Minél közelebb a menstruáció 1.napja ( 2-3-4 nappal előtte) annál kevésbé beszélünk beágyazódási vérzésről.

2018. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*lemaradt a vége.


Tehát mire a folyamat befejeződik, valóban, itt igazat adok, 25-26.nap körül járunk a ciklusban,

viszont ha sikeres volt előtte a beágyazódás, akkor ezeken a napokon, kisebb-nagyobb szerencsével már a teszt mutatHAT pozitívat,mivel már a hcg termelődik.

2018. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Beágyazódás a nemvárt menstruáció előtti 1-másfél hétben történik meg." Te ezt írtad, de ez nem igaz! Először a megtermékenyítés történik meg, utána kb. 10 nap, mire a beágyazódás megvan. Ekkor kezd el hcg termelődni. Innen lehet pozitív a teszt is. Ha így lenne, hogy a beágyazódás menzesz előtt másfél héttel történik meg, akkor nem mondanák, hogy akkor tesztelj először, amikor már késik a vérzésed. Mert ekkor lesz hcg a szervezetben. Amíg nincs beágyazódás, nincs hcg sem. Nyilván a folyamat zajlik, de maga a beágyazódás, amikor is már valóban terhességről beszélünk, nem menzesz előtt másfél héttel történik meg. Én csak ezt cáfolom.
2018. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

olvasd már el a legutolsó kommentet,mert konkrétan ugyanazt írtad le,mint amit én, és kezd kiakasztani,hogy leírok valamit, azért is megmagyarázod,hogy hülyeség. :D

Miért is?


Hol írtam hülyén a folyamatot, és hol nem írtam le a lényeget, amit konkrétan kiforgatsz,pedig ugyanazt írod te, csak máshogy..?!



Lássunk már egy kicsit a saját irományunkon túl is.

Értelmezz,utána magyarázz.


Fogantatástól beágyazódás végéig:


Elejétől egy folyamat, ami 10-12 nap összesen.


És akár tetszik, akár nem, a beágyazódás kezdetét jelzi vérzés/barnázás, ami szinte egyszeri alkalom.

így vagy úgy, de menstruáció ELŐTT történik 7-10 nappal.. érted? A beágyazódás kezdete.


Itt be is fejeztem, mert szerintem a kérdező is már rég megkapta a választ,mi pedig csak majmot csinálunk magunkból.

2018. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Megosztod velünk mi történt azóta?
2019. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!