Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már pozitív tesztetek a...

Volt már pozitív tesztetek a nem várt mensi előtt egy héttel? Arra gondolok, hogy esetleg mensi környékén sikerült a baba!

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez meredeken hangzik.


Szerintem két oka lehet:

1. Sokkal korábban volt a peteérésed, mint ahogy gondolod, és már eltelt 10 nap a megtermékenyüléstől

2. és ez a rosszabb: a méhen kívüli terhességet lényegesen hamarabb mutatja ki a teszt, mivel több nappal hamarabb befúrja magát a megtermékenyített petesejt ( megakad út közben, rögtön a petevezetőben ) és hamarabb kezd HCG-t termelni.


De gondolom, hogy okod volt rá, ha ilyen hamar kézbe vetted a tesztet, és te is az első verzióra tippelsz.


ajánlom még ezt az oldalt:

[link]

2008. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most jutott eszembe még egy lehetséges ok: Qupido tesztet használtál?
2008. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, megnézegettem az oldalt, de sajnos nem használtam még semmit, csak kiváncsi voltam, hogy előfordult e már valakivel ilyen, mert most abban a helyzetben vagyok, hogy a férjem elég távol van tőlem, csak közvetlen mensi után tudtunk együtt lenni és nem merek tesztelni még valaki nem ad egy kis reményt, hogy akor is összejöhetett a baba. Annyira félek a csalódástól. Szerinted? Vagy ne is reménykedjek? Csak annyi tünetem van, hogy majd leszakad a derekam, ami nem szokott mensi előt egy héttel már jelentkezni!
2008. nov. 3. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én menses előtt 3 nappal estem teherbe! Ezt onnan tudom, hogy voltam dokinál, mert már 1 hetet késett, és ő mondta, hogy alig két hetes terhességnek felel meg a petezsák.
2008. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: nekem van egy ismerősöm, aki konkrétan tudja, hogy csak a mensi ALATT eshetett teherbe, mert máskor védekeztek.....


Szóval nem lehetetlen, de azért nagyon ritka. Szerintem azért légy türelemmel, mert sokszor a nagy akarás produkál nem létező terhességi tüneteket, és ha tényleg csak ennyi esélyed van arra, hogy esetleg terhes lehetsz, akkor meg pláne várd meg legalább azt a napot, amikor meg kellene jönnie.


A másik tanácsom: kezdd el mérni az ébredési hődet, ha eddig még nem mérted, mert legalább tudni fogod a jövőre nézve mikor van ( volt ) peteérésed. ( Ha holnap reggel esetleg megméred, és alacsony hőt tapasztalsz, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes, de ha magasat, akkor sem vagy feltétlenül terhes, csak annyit tudsz meg belőle, hogy már pé után vagy.... )

2008. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de mérem a hőmet. A múlt hónapban mensi előtti másfél héttel 36,6 volt, egy hétel előtte 36,8. Most meg a mensi utáni 10. napon már 36,8, a napokban meg péntek óta 36,9-37. Attól füg, hogy mennyit aludtam.Szóval ez is gyanús, de nagyon félek a csalódástól.Lehet, hogy mégis veszek egy teszte és holnap regel megcsinálom. Nekem is mondta már egy csajszi, hogy ő biztosan mensikor esett teherbe, mert ők is csak akkor voltak együtt. Én meg azért is reménykedek, mert az utolsó mensim 6 napot késet, utaztam a férjemhez és nagyon izgultam, szóval 9-én kellett volna megjönie, ehelyett 6 napig barnáztam és csak 15-én volt rendes vérzésem, ami 17-re el is múlt és mi aznap voltunk együtt. Másnap meg volt egy kicsi nyúlós véres váladék a betétemen. Olyan mint pé-kor , csak ez nem fehér volt. Azóta meg sárgás folyásom van, de nem krémes. Szóval nem tudom. Meg a derekam ami nagyon fáj!
2008. nov. 3. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
No, akkor hátha! Írd majd meg!
2008. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggel tesztelj, szorítok!

Bia:)

2008. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!