Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam uh-on. Ezt kaptam:...

Ma voltam uh-on. Ezt kaptam: átlagos nagyságú uterus.7 mm-es endometrium. J. O. Ovariumban 28 mm-es bevérzett foll. B. O. Ovariumban 3.5 cm-es egyszerű ciszta. Ill. egy 25 mm-es foll. Már biztos nem jön össze a bab ugye?

Figyelt kérdés

A ciklusom 20. napján járok. ovu tesztem 3 napja pozitiv, a hőm 37,2.

sosem hallottam még ilyenről, hogy a pete bevérezzen.

closti-kúrán vagyok túl és 2 tüszőrepesztő injekción. Nagyon el vagyok keseredve!


2008. nov. 3. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:
a bab az baba lenne eredetileg:)
2008. nov. 3. 11:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvos erre mit mondott?
2008. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tüsző bevérzik néha, attól van az ovulációs vérzés. A foll= follikulus, azaz tüsző vagyis szerintem van egy megrepedt, meg egy még ép tüsződ is! Szerintem még akár ikerterhesség is lehet ennek alapján.


Viszont azt jó lenne tudni, mi az a cisztád, ami nem follikulus.... Nem mondta a dokid, hogy azt nyomon kell követni, elpukkan-e vagy tovább nő?

2008. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit mondott a dokim, hogy a ciszta normális most a closti miatt és az valószínű fel fog szívódni. Minden második nap megyek kontroll uh-ra. Annyira jó lenne ha sikerülne, de már nem tudok bizakodni. Az ovu tesztem is furcsa.
2008. nov. 3. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!