Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehetett? Normális ez?...

Ez mi lehetett? Normális ez? Vagy orvoshoz kellene vele fordulnom? Van valaki akinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, pisi után, törlés közben, ilyen kocsonyaszeru zselé, illetve egy masszív hosszúkás darabka,kicsit kemény is volt, olyan Haribo gumicukorkahoz hasonló. Eléggé undi volt, és még is remisztett, hogy ilyen dolgok jönnek ki belőlem.
2018. aug. 20. 23:25
 1/10 anonim válasza:
31%
Nem lehet hogy az feher folyas amire te gondolsz?
2018. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen folyásom. Főleg nem feher. Normális áttetsző minimális folyásom van. Ez kifejezetten olyan kocsonyaszeru valami volt. Sem viszketés semmi ilyesmi, úgyhogy ne gyertek a gombával stb. Nem fertőzés. Már el is múlt egyébként.
2018. aug. 20. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hány hetes vagy? Terhesség vége felé már nyákdugó is lehetett.
2018. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy egyáltalán? Ha igen, hány hetes? Nem a nyákdugó?
2018. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia

Nem vagyok terhes. Bár. Az lennék, de nekem még az sem jön össze.

2018. aug. 20. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ezt a hozzáállást gyorsan felejtsd el. Sikerülni fog a maga idejében! Mi 5 és fél évet vártunk az elsőre, tudom, milyen érzés, amikor nem jön egyből, de nem szabad feladni!


A nyálkás cucc egyébként ha egyszeri alkalom, szerintem nem igényel dokit, de ha nyugodtabb lennél miatta, akkor nem árthat egy telefon. 😊

2018. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást, aranyos vagy.

Olvastam olyasmit, hogy peteérés, ovuláció miatt is történhet ilyesmi. A férjemmel hullák vagyunk, sokat dolgozunk késő estig.

2018. aug. 21. 00:25
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

"Nincs semmilyen folyásom."

"Normális áttetsző minimális folyásom van."

OK, tehat akkor van folyásod.


"Főleg nem fehér."

A fehérfolyás nem csak fehér lehet. Jesszus, ilyeneket nem tudni.

2018. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
A ciklusod hanyadik napján vagy? Ez valószínűleg ovuláció. Próbljatok meg együtt lenni a férjeddel.
2018. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

18-19napon

Ami nálam elég ritka, hogy ekkor van az ovuláció. Általában 20-22.-ik napon van. De lehet hogy ez most egy rövidebb ciklus és előbb volt. Minden lehet. Mert a menstruációm rendszertelen.

2018. aug. 21. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!