Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számítsak majd?

Mire számítsak majd?

Figyelt kérdés

Párommal tegnapelőtt, meg hétvégén voltunk együtt többször is és tegnap kíváncsiságból vettem ovus tesztet annyira idegesített (mivel védekezés nélkül voltunk), hogy vajon lehetett e éppen pé.-m!

Tegnap amikor megcsináltam két erős csíkot kaptam az ovus tesztnél, ma is csináltam egyet de már halványabb volt picivel.


Mire számíthatok?



2018. aug. 22. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel lehetsz terhes.
2018. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom, az egyre inkább szaporodó, hasonlóan buta kerdeseitekre milyen választ vartok.
2018. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvan az esélye, de legalább "tervezett" baba lenne?
2018. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

ez lenne a két teszt amúgy csak lemaradt.. úgy értelmezem akkor tegnap volt az ovulációm? És ma azért halványabb?

2018. aug. 22. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha már ovu tesztet veszel, elolvashatnád a mellékelt tájékoztatót is, vagy ha nem adtak mellé, legalább neten utánanézhetnél.

Az ovulációs teszt 24-36 órával előre jelez, mivel nem az ovulációt, hanem az azt megelőző LH-csúcsot jelzi. Azaz ha tegnap volt pozitív a teszt, akkor inkább csak ma vagy holnap lesz ovulációd. Innentől kezdve a hétvégi aktus egy kicsit korai volt, közel sem biztos, hogy lesz belőle valami, max ha a párod spermiumai nagyon kitartóak.

De nem teljesen világos, hogy most gyereket akarsz, vagy pont, hogy nem akarsz...

2018. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!