Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik a menszim,...

Gabriela.s kérdése:

Egy hete késik a menszim, terhességi tüneteim vannak, de közben görcsölök mintha megakarna jönni. Az első teszten halvány a második csík, a második teszt negatív. Ma megjelent a fehér folyás. Szerintetek baba lesz vagy a szervezetem szórakozik?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, Picuri1! 😊
2018. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Negatívot teszteltem ma, de 10. napja késik. Úgyhogy a jövőhetet megvárom, ha addig semmi, akkor elmegyek orvoshoz.

Jobb ötletem nincs. :D

2018. aug. 26. 23:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett veled azóta? :)
2018. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Horváth Zsófii válasza:
Sziasztok. A párommal akkor voltunk együtt amikor ovulaciom volt 3 hete. Múlt héten kezdtem érezni azt hogy miután csak meg főztem vagy csak egy sima fel mosás után egyből el tudtam volna aludni és húzott az ágy. Rá pár napra kisebb hányinger is elfogott de nem tudok hányni. 4 napja kellett volna meg jönnie de csak barnás folyasom volt ami ma már el is múlt de átlatszová változott át. Amióta meg kellett volna jönnie azóta enyhébb görcsöket érzek egesznap. Tegnap csináltam egy tesztet de negatív lett. Szerintetek ne adjam még fel? Volt akinek hasonló tünetei voltak és terhes volt?
2018. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!