Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan nálatok, hogy a...

Volt olyan nálatok, hogy a 10-es teszt 12dpo-n még negatív volt, csak később mutatta ki a babát?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam, 12. dpo-n negatív lett a teszt. Szerintetek mát tuti nincs baba, vagy próbáljak meg egy újabb tesztet holnap esetleg? :(
2010. jún. 21. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ma nem jön meg, akkor mindenképp.

az esetek nagy részében megbízható a 12. dpon való tesztelés, de vannak kivételek

2010. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább a 14.dpo-tol ad a teszt pozitív eredményt,főleg ha késői volt az ovud.Én inkább 2napot várnék az ujabb teszttel.Megy a drukk és írd meg:-)
2010. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt késői ovum, inszemem volt, így pontosan tudjuk,melyik nap volt. De ott azt mondták, hogy 12. nap általában már pozitív szokott lenni. Ehhez képest még nem jött meg, ha holnap sem jön meg, holnapután tesztelek. Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 21. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. ez így jó lesz, hogy holnapután tesztelsz. nagyon drukkolok, főleg, hogy inszem. az inszemesekért, lombikosokért mindig nagyon szorítok. hiszen ti már régen várjátok a babát, megérdemlitek, hogy végre sikerüljön :)
2010. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valami tüneted esetleg?
2010. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, hogy drukkolsz! :) Nincs tünetem, viszont nem érzem, hogy holnap meg akarna jönni, ilyenkor már fájni szokott a hasam. Holnap kiderül, hogy megjön-e, remélem nem. Majd megírom, hogy mi lett.
2010. jún. 21. 20:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna nincs baba, megjött végül.
2010. jún. 23. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!