Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudnek teherbeesni?

Hogy tudnek teherbeesni?

Figyelt kérdés

Tudom,biztosan sok negativ kommentet fogok kapni de el vagyok keseredve.

Szoval parommal 6 eve vagyunk egyutt,es elterveztuk januarban hogy babat szeretnenk. Februar vegen terhes is lettem de 7-8 hetesen missed ab-om lett muteti befejezessel amit amig elek nem felejtek el.

Azota eltelt mar par honap es hiaba mondom a paromnak probaljuk meg ujra, azt mondja ez egy jel volt hogy a babanak nem most kellett jonnie es halasszuk el ezt jovo juliusig legalabb. Az a baj a veteles miatt en iszonyatosan magam alatt voltam,magam hibaztattam mindenert. Most mar ugy ahogy ossze szedtem magam de igazi gyogyulast csak ugy ernek el ha megint megfoganna a baba.

Most ugy vagyunk hogy nem vedekezunk a szex kozben csak a vegen huz fel ovszert hogy meg veletlen se legyen baba. Tudom durvan hangzik de hogy tudnam elerni hogy meg is teherbeessek? Ha ujra terhes lennek biztos nem mondana hogy vetessem el,de igy magatol nem kepes mondani hogy oke vagjunk bele ujra.

Tenyleg nem tudom mit csinaljak. Elore is koszonom a rendes valaszokat,megertem azt is ha valaki ezen felhaborodik de el vagyok keseredve.

En 30 eves vagyok a parom 41.



2018. aug. 24. 20:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon átérzem ami veled történt. A mi picikénk 8 hetesen ment el... hazaérvén a kórházból belezuhantunk a párnáink közé és együtt zokogtunk. A férfit is megviseli..főleg ha már apa... vannak gyerekeink. Talán így még nehezebb. Ne érts félre...de már tudjuk konkrétan "kit" is veszítettünk el...az érzés amikor megkérdezi a kicsi mikor születik meg a tesó mert már várja..nos... legszivesebben a Dunának mentem volna bánatomban.. nincs mit tenni közlöd Velük sajnos beteg volt angyalka lett...ennek már 2,5 éve..azóta gyötrődünk. Nekem bő 1 év kellett hogy lecsillapodjak. Most már könnyebb de szóba hozni nem igazán lehet...a férjem is érzékeny rá nagyon. Amikor 1x sikerült erről beszélnünk azt mondta retteg..és nagyon félt. Nem biztos hogy még egy ilyet át szeretne élni. Rettegett amikor toltak a mütöbe..sajnált..és a babát is... voltak a 2,5 évben nehéz időszakok amik próbára tették a házasságunkat. Tomboltam..nem szégyenlem...az is én voltam. Ő meg tűrte..2 hete kb.nem védekeztünk..ez 1 alkalom volt..azóta megint vigyáz. Nem értem..mi akar ez lenni. Vagyis sejtem..akarja..végre..de fél... sokszor a férfi lélek nehezebb eset mint a miénk. Mert még mi nők toporzékolunk és ki tudjuk magunkból adni ami fáj..ha kell napokat sírunk..mécsest gyújtunk egy embrióért is..aki mellesleg a mi magzatunk is lehetett volna..addig ők meghúzódva figyelik ezeket a kirohanásainkat és legbelül mardossa őket is a bánat. Csalódottak... és féltenek..és vágynak a babára..az újabb gyerkőcre..legyen már otthon bármennyi is. Tudod nekünk nem 1 van...és nagyon bántóan tudnak beszólni az emberek...mit hisztizünk..másnak 1 sincs..meg örüljek annak amit eddig kaptam a sorstol stb. Az ilyentől falnak megyek...egy vetélés normál lelki világú nőt akkor is gallyra vág ha 3 gyereke van már otthon. Mert azt a 4.-et is ugyan úgy akarta és várta. Egy tanács. Ne csapd be a párodat. Várd meg még ő is igazán szeretné. Persze ne éveket... de várj.tudom nehéz...én tudom. De legyen az ember lelkiismerete rendben. És akarjátok! Mind a ketten!! Sok sikert..és mielőbbi pozitív tesztet.
2018. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom ami veled tortent!! Koszonom hogy megosztottad velem.Igen az en parom ugyan ugy turi a kitoresimet mert sajnos vannak. En sem vagyok ra buszke de vannak napok amikor sajnos a fajdalom eluralkodik rajtam.Tenyleg nehez ezen tultennie magat az embernek. Nem fogom becsapni az nem lenne egy tisztesseges dolog inkabb beszelek majd rola vele de nem is mostanaban inkabb. Hagyok meg egy kis idot mind a kettonknek aztan meglatjuk.

Biztos neked is nehez rola beszelni/irni ugy hogy megegyszer koszonom!

2018. aug. 25. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!