Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba van a dologban?

Lehet, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Enyhe IR, PCO és magas prolaktin mellett 34-36 naposak a ciklusaim ami az elmúlt 2 hónapban kicsit kitolódott. IR-t próbálom diétévál kordában tartani magas prolaktinra pedig kaptam norprolacot amit a ciklus elején kezdtem el de csak a kezdő csomagot a rendes adagot úgy adódott hogy csak most tudom elkezdeni viszont ma vagyok a 38. napon és még nem jött meg..se menzeszre se terhességre utaló tünetem nincs, semmi. Amikor késett is 42. napra megjött és előtte egy héttel már éreztem a tüneteket. Sem görcs, sem mellfájdalom és a cigitől hányingerem van ha rágyujtok..(5éve dohányzom) szerintetek lehet baba? Volt akinek nem volt tünet? Előre is köszönöm.. annyira bizakodó vagyok 1 éve próbálkozunk már.


2018. aug. 26. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszt?
2018. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedden tudok leghamarabb tesztelni csak addig viszont 1-2 bíztató komment jól jönne 😊

Nem tapasztaltam még ilyet hogy ne legyen tünetem.

2018. aug. 26. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:
A dohányzás kicsit fura nekem ... Sőt.
2018. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok hogy rágyújtasz, amikor akar terhes is lehetsz!!!
2018. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utoljára a 36. napon nem várt napján cigiztem ...
2018. aug. 26. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
De ha tervezel gyereket minek gyújtasz rá ? Ennyi akaraterőd nincs, akkor később milyen anya leszel?
2018. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fél évre letettem a cigit egyik napról a másikra viszont a sikertelen próbálkozások után amikor fény derült a problémáimra újra rá gyújtottam

Azt mondta az orvos hogy attól hogy szedem a gyógyszert és diétázok nem fog menni egyik hónapról a másikra a dolog..de azonnal le tudom tenni bármikor meg tervezem most is főleg hogy rosszul vagyok tőle

2018. aug. 26. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!