Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptember 15...

Ki nem várja szeptember 15 körülre? Izguljunk együtt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 14:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én is 15.ére nem várom. De előszokott fordulni plusz minusz 1-2 nap hamarabb vagy késni.

Nekem nagyon fájnak a melleim, de mindig szoktak, talán most hamarabb kezdett és sokkal erősebben.

A hétvégén barnáztam kicsit 1 napig csak a wc papíron láttam másnapra elmúlt és helyette fehér folyásom van.

Nem szoktam barnázni. Max. 1 évbe 2szer az is inkább tavaly volt, de akkor betegeskedtem sokat, felfázás stb.


A.

2018. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 bagoly75 válasza:
Én holnapra nem várom. Negativak a tesztjeim. Múlt hét pénteken kaptam vissza egy 5 napos fagyibabát de nem sok mindenben reménykedem. Ez volt már a 6. beültetésem. :(
2018. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szia én 18.ra nem várom, ma vagyok a 8.dpo - n :) ma reggeltől minden nap tesztelek 10 es érzékenységű tesztel, ha valakit érdekel írok minden reggel hogy negatív vagy pozitív, izgulok nagyon :)
2018. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

En 22re nem varom, nagyon remelem hogy ez sikeres honap lesz mivel ebben az evben mar tul vagyunk egy missed ab-on es egy kemiai terhesegen.

Mundenkinek nagyon drukkokol es utolso valaszolo, ird meg m8nden nap mi van veled. Nekunk ez a masodik peobalkozos honapunk es nagyon izgatott vagyok.

2018. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Rendben te is írd meg majd
2018. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Én 12-re nem vártam de sajnos ma megjött. Az első baba elsőre összejött ezért aztán most rosszul érint hogy a tesó hónapok óta nem sikerül pedig van peteérésem, mindig időben vagyunk együtt, mégsem.
2018. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok!! Nekem a nemvárt napjáig negatívak voltak a tesztjeim. Annyi volt hogy a melleim fájtak.. A nemvárt napján ami 3-an volt akkor már pozitív volt a teszt!! 16-án nagyon nagyon görcsöltem bementem az ügyeletre ahol az ultrahang nem mutatott terhességet... Nagyon elvoltam keseredve.. :( Azt mondták lehet méhen kívül van vagy elhalt.. 19-en voltam uh és már láttak petezsákot... Azért írtam le hogy nincs minden veszve mégha úgy is néz ki a dolog... Én is tesztelgettem nemvárt elött és nagyon csalódott voltam mert mind negatív volt.. Mindenkinek drukkolok szívből kívánom a legjobbakat..
2018. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
15# válaszoló vagyok. Nekem napra pontosan megjött. Még egy ciklus van hátra a kezelések elkezdése előtt, október végére van időpontunk a meddőségibe...és eddigi eredmények alapján lombikot javasolnak. :(
2018. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Mi alapján javasolják a lombikot?
2018. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Férjem eredménye alapján. Pedig szedi a vitaminokat, amitől javult is neki, de ezek szerint még mindig nem elég.
2018. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!