Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló szedése +...

Fogamzásgátló szedése + megszakításos mellett esett már valaki teherbe?

Figyelt kérdés
Tudom minimális az esélye de létezik?
2018. aug. 28. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez szerintem kizárt. Ha rendesen szedi valaki a gyógyszert.
2018. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, ha valaki rendesen szedi a tablettát, akkor kizárt. De miért kell a fogamzásgátló mellett még megszakítást is alkalmazni?
2018. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel óvszert is használhatnátok,ha úgyis megszakítással ötvözitek a dolgot és akkor nem mérgezed magad teljesen feleslegesen hormonokkal.

De aki ennyire parázik a teherbeeséstől,az valószínűleg egyáltalán enm tudja élvezni a szexet,így nem sok értelme van csinálni,ráadásul még a partnert is megfosztod attól az örömtől,hogy beléd élvezhessen,pedig a gyógyszernek éppen ez lenne a lényege.

2018. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen kis kételkedős vagyok
2018. aug. 28. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Szórakozik a tököm a megszakítással, azért van a tabletta, hogy ne essek teherbe. És mivel nem vagyok idióta, és képes vagyok rendszeresen, kihagyás nélkül, előírásnak megfelelően szedni, teherbe sem estem még soha. Milyen meglepő...
2018. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most le fogtok pontozni, de mint orvos tudom hogy a gyógyszer sem 100%.

Ellenbe ha rendesen szeded, annyira pici az esély hogy baba legyen hogy majdnem nulla. (De létezik olyan!)

Ha még meg is szakítjátok szinte lehetetlen hogy gyerek legyen.

Szerintem se görcsölj, mert nem fogod élvezni az együttlétet. Gondolj arra ha véletlenül mégis elmegy benned (mert szinte biztosra tudom lesz ilyen, és akkor ne kétségbe esetten írj ki mégegy 1000. “Tabletta mellett belém élvezett. Lehetek terhes?” kérdést) a gyógyszer véd. Csak használd rendeltetés szerűen!

Nyugalom és élvezd a testiséget a pároddal.

A legjobbakat kívánom!

Egy doki

2018. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezen parázok folyamatosan, de hidd el, nem kell :D Ne a gyakorikérdések alapján állíts fel statisztikát. Megmondom neked, mi van, ha itt valaki kiírja, hogy gyógyszer mellett esett teherbe:

1. nem szedi rendesen, kihagyja, elfelejti, kombinálja valamivel, ami gyengíti a hatását, közben volt egy fosóvírusa, amit elfelejt megemlíteni, stb.

2. egész egyszerűen fájna neki beismerni, hogy ő volt a hülye és nem védekezett, mert akkor talán kevesebb bunkó választ kap, ha úgymond "ő nem tehet róla"...

Persze akadnak kivételek, tőlük elnézést. De arra már a nyakamat teszem, hogy megszakítás ott se volt.

2018. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!