Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco-s vagyok. 1 closti kúra...

Pco-s vagyok. 1 closti kúra után még mindig nem jött meg. 38. nap. 3-szori teszt eredménye 1 halvány és 2 erősebb pozitív teszt.Nem merek remélni, tapasztalat nálatok?

Figyelt kérdés
ha számolnám 5 hetes lennék, de nem merek remélni, mert félek a pco és a closti megtréfálnak. jártatok már úgy, hogy a teszt pozitív volt, fáradékony vagyok, és mindjárt megjön érzésem van, és ennek ellenére nem voltatok babásak. ja a hőm 16 napja tartósan 37 fölött van.köszi előre is!
2008. nov. 3. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, mert babás vagy! Csinálj még egy tesztet regeli elsőből , tuti pozitív lesz, aztán irány a dokid! Gratula!
2008. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bár igazad lenne, csak még szerintem korai lenne az orvost felkeresni, attól félek. remélem ha tényleg baba van akkor ő már ott is marad, csak túl hihetetlen lenne a pcom miatt és ezért tarok.
2008. nov. 3. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, volt már rajtad kívül nagyon sok pcos , aki írt ide és nekik is összejött a baba, pedig remélni se merték. A pozitív tesztek biztosak. Persze végülis korai még dokihoz menni, csak abból indultam ki, hogy az én dokim előre két hétre tud időpontot adni! Amikor nekem poz lett a tesztem, akkor hívtam és két héttel később már látott is petezsákot!
2008. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi babás vagy én a 2.havin vagyok túl de semmi.Gratulálok.
2008. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!