Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki császármetszéss...

Van valaki aki császármetszéssel szült és nagyon hamar összejött a tesó?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom és van egy halvány pozi tesztem... kissé betojtam. Óvszerrel védekeztünk...
2018. szept. 1. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
4 hónapos volt akkor a lányom, de mi így terveztük és a dokim is jóváhagyta. Nem lesz gond, ne aggódj, még vbac is lehet belőle simán! 😊
2018. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem szülés után a lelkemre kötötték hogy húha 2 évig nem eshetek teherbe. Akkor ez hülyeség? Nem volt gond hegvastagsággal nálad?
2018. szept. 1. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
A hegvastagság az orvosom szerint nem fontos. Vékony is kitarthat, vastag is szakadhat. Ez nem mérvadó. Az viszont igen, hogy olyan orvosod legyen, akinek a véleményére adsz, és akinek a kimondott mondatait nem kérdőjelezed meg néhány névtelen fórumos komment miatt (még akkor is, ha úgy tűnik igazunk van). A legfontosabb, hogy a bizalmad meglegyen az orvosod felé, hogy a legjobbat teszi nektek! Ha úgy érzed, hogy ez nincs meg, akkor érdemes váltani.
2018. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs dokim. Most sem volt. De szerintem keresek :)
2018. szept. 1. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A hegnek a rugalmassága számít, nem a vastagsága. Szépen begyógyult és a dokim is azzal kezdte, hogy ugye szülünk? 😊
2018. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

7,5 hónapos volt a fiam amikor pozitív lett a teszt. Nem így terveztük, de így alakult. Az a vicc hogy középidő után 1 héttel lettem terhes. Már napok óta késett mire halvány pozitív lett a tesztem.

Nekem a dokim azt mondta hogy császár lesz ismét. Mondjuk én külföldön élek, itt nem vállalják a rizikós dolgokat.

2018. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Óvszer, persze...
2018. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
3 hónapos a babàm és múlt héten mintha halvány pozi tesztem lett volna. Ma teljesen negatív. Pedig már majdnem bele éltem én is magam. Én amúgy késznek érzem magam. Drukkolok neked,hogy minden rendben legyen
2018. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
8as vagyok. Én is külföldön vagyok. Azt mondták nekem minimum 6 hónapot kell várni a próbálkozással. De több helyen olvastam hogy akiknek összejött is rendben voltak
2018. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
8 hónapos volt a kisfiam, mikor késett és pozitívat teszteltem. Mi megszakítással védekeztünk, pont gyógyszert akartam íratni, mikor terhes lettem :)
2018. szept. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!