Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy rendszertelen ciklusnál...

Egy rendszertelen ciklusnál mikor tájt érdemes tesztelni, ha esetleg úgy van, hogy 'összejött'a baba? Pl.36-42 nap között?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy jókor időzítettünk, és összejött, illetve összejohettett a baba. De akkor mégis mikor lenne először érdemes tesztelni ilyen ciklussal? Mert ugye nálam az normális hogy késni szokott. Orvosom szerint még rendben vagyok, simán teherbe tudok esni, csak eddig éppenséggel nem akar/akart összejönni.
2018. júl. 31. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat én a helyedben a 43. napon tesztelnek először !

És igazából ilyen ciklussal szinte elég nagy a szórás hogy mikor alkalmas az időpont !


Ha a csalodastol meg akarod kímélni magad szerintem várd meg hogy kessen , és a késést a leghosszabb ciklusodhoz viszonyitsd , az viszont a 42 . Nap után!

2018. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem is lennek biztos abban hogy van peteérésed ilyen ciklusokkal😐😐😐
2018. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd alapul a leghosszabb ciklusod.Ha 43nap körül tesztelsz az jó lehet.
2018. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van peteérés csak később. Orvos is mondta, meg látta is. Mondta hogy ovutesztezzek, és a 20.-ik nap körül próbáljunk meg masnaponta egyuttlenni. Biztos hogy összejönni csak pl. Nem két hónap alatt.
2018. aug. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!