Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együtt voltam a pàrommal...

Ha együtt voltam a pàrommal és bennem ment el, pont peteérésem volt. Màsnap medencében voltam sokat. Kiàzhat belöllem a sperma vagy lehetek terhes? Köszönöm a vàlaszokat.

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 20:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Azt hittem, én már nem lepődök meg semmin. Tévedtem.
2018. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Az agyad ázott ki, az. De teljesen. 😂😂
2018. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon remélem,hogy "kiázott"...A biztonság kedvéért tolj fel egy tampont,majd az kiszíjjjja,ha a kiázás nem sikerült volna 🤔🙄🙈.
2018. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Kiazott. Mondd el majd a nogyogyasznak, hogy ti "aztatos modszerrel" vedekeztek...
2018. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Ezt valaki komolyan megkérdi?? Nem hiszem el....🙄
2018. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Hogy lehetsz ennyire buta? Felelmetes mennyi idiota ember csinal gyereket.
2018. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, írd már meg, hogy troll vagy-e?!
2018. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok troll és hülye sem. Ez a kérdés egy kivàncsisàg volt, hogy mennyire veszitek el egy gyerek kedvét (ha ilyen vagy ehhez hasonló, neked egyértelmű kérdést tesz fel) az önbizalmàt kedvét.Te mint szülő most jol érzed magad ha ilyen vàlaszt adsz? Honnan tudod hogy ha hülye kérdést tesz fel valaki ő tud e nyiltan beszélni bàrkivel is? Mint tudjuk adunk felvilàgositàst, de minden kérdést nem tesz fel a gyerek, mert vagy ciki vagy hülyének butànak érzi magàt.Szoval köszönöm a vàlaszokat, de kérlek mielött màst lehülyézel kérlek tedd fel a kérdést, és ha az én gyerekem teszi fel ezt a kérdést? Te sem tudtàl mindent, te is kérdeztél, tanultàl. Régen màs volt. Segitsük egymàst, tàmogassuk. Mindenki màs. Köszönöm hogy elolvastad. Jöhet a tàmadàs

😊 😘 😍

2018. szept. 2. 11:35
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

Ok. Troll nem vagy.

De hülye igen. Szégyen.

2018. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen? De cuki vagy köszönöm

😊 😘

2018. szept. 2. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!