Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együtt voltam a pàrommal...

Ha együtt voltam a pàrommal és bennem ment el, pont peteérésem volt. Màsnap medencében voltam sokat. Kiàzhat belöllem a sperma vagy lehetek terhes? Köszönöm a vàlaszokat.

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 20:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%
Azért azt áruld el, hány évesen van ennyi eszed? De csak ha mered. 8-9?
2018. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

Kerdező


Az aki ilyet kérdez E/1 akkor nem gyerek..


Szerintem az a kellemetlen, ha egy gyerek itt kérdez ilyen témában, ésnem így fogalmaz.. ( 16 éves nálam már nem gyerek...ha szexel, akkor pedig nagyon nem gyerek, vagy nem kellene annak lennie..)


Amúgy szerintem kifejezetten moderálták magukat a válaszadók...

2018. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%
A kérdezőt miért nem lehet lepontozni? :/ Most komolyan azért tesz fel egy ilyen idióta kérdést, hogy utána nagy mellénnyel kioszthassa a válaszolókat? Milyen szinten kell unatkozni ahhoz, hogy valakinek ez egyáltalán az eszébe jusson?
2018. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy azért kérdezett. Teljesen komolyan kérdezte, ez tuti. Csak jól beegett, hát kitalált egy mesét.
2018. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!