Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu tesztem negativ napok...

Az ovu tesztem negativ napok óta pedig 25-ös tüszöt látott az orvosom . Szeretkeztünk is amikor mondta. Ha minden rendben van. (peteérés terén) akkor a teszt miért negativ? Nem értem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az LH teszt nem hazudik. Nincs elég hormon a szervezetedben ami beindítja az ovulációt, amit mutatna a teszt, sőt lehet az is hogy sokkal nagyobb lesz a tüszőcskéd!

De inkább a teszt hazudjon??? IGEN!! Szorítok!!!!


Ja!! Csak modnom az lh tesztel kapcsolatban: volt, hogy negatívam volt pé-kor délután , este is, reggel irtózatosan erős POZITÍV.......estére meg megint negatív. Az is lehet simán, hogy egy felszálló vagy leszálló ágát találtad el az LH-nak, ezért mutatott negát!

van egy jó oldal, itt rengeteg minden le van írva erről:

www.babatervezok.otthona.net

2008. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a múlt hónapban 8 napig használtam lh tesztet, minden alkalommal negatív volt. El is könyveltem, hogy abban a hónapban nincs pé-m, nem járunk sikerrel baba téren. Viszont a múlt héten nem jött meg, teszteltem 2 pozitívot és szerdán leszek 5 hetes pocakos. Ennyit a tesztről...
2008. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hu ez szuper gratulálok.Nagyon rám férne hogy már babás legyek.Jó egészséget kivánok nektek.
2008. nov. 3. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit a tesztről, hogy a hormonmennyiséget jelzi, az ovuláció közeledtét. Attól hogy nega még lehetsz terhes, mert nem mindnekinek van pénze annyi tesztet venni hogy naponta többször is tesztelgessen, és simán mellépisilhettél!

Azon a babatervezős oldalon kb 160 ft-ért lehet rendelni darabját. :)

2008. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!