Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, hogy nem sikerül teherbe esnem? (részletesen lejjebb)

Figyelt kérdés
Több,mint két éve próbálkozunk a férjemmel.Az ilyenkor szokásos vizsgálatok megtörténtek(sperma,átjárhatósági,hormon,uh-nyomonkövetés)mindent rendben találtak.Járok intimtornára,természetgyógyászhoz,voltam pszichológisnál is,hogy ne görcsöljek rá túlságosan.Vitaminokat szedek.29éves vagyok.Úgy érzem,mindent megtettem.Mielőtt nekiállnánk mesterséges megtermékenyítésnek(előbb inszem)van bármilyen ötlet,hogy mi lehet a probléma?

2018. szept. 3. 21:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Minden évben el szoktunk menni a hegyekbe,2hete voltunk Bükkszentkereszten,már rendszeres visszajárók vagyunk :-)

Használok ovulációs tesztet,az időzítéssel nem hiszem,hogy probléma lenne.

Igazából néha már kezdem feladni,aztán újra igyekszem pozitívan gondolkozni...hullámvölgyek vannak.Próbálom mással lekötni magam.

Most éppen 3.napja késik,kezdtem megörülni,csináltam tesztet,de negatív lett sajnos.Pedig mindig pontosan megjön,görcsölök is napok óta.

2018. szept. 4. 17:49
 12/14 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Mi is ugyanazokat szedjük, mint ti, csak itt külföldön máshogy hívják: Pregnacare-before conception és Wellman-Conception. De megnéztem, és nagyjából ugyanazt tartalmazza, mint az otthoni verzió.
2018. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Próbàld meg az e vitamint, nekem segìtett, àrtani pedig nem àrthat.
2018. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta sikerült a baba?
2021. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!