Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki babat akar, miert ketnapon...

Aki babat akar, miert ketnaponta szeretkezik?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, hogy akik gyereket szeretnenek, ketnaponta vannak egyutt. Miert? Mi is babat tervezunk, de van hogy naponta tobszor is egyutt vagyunk, mert miota abbahagytam a tabit, alig birok magammal :-))
2018. szept. 4. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Azért, mert időzítésre játszanak.

Ti csináljátok igazán jól.

2018. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Akiknek egy ideje nem jön össze, az ilyen részletekre is odafigyelnek. Se a túl ritka, se a túl sűrű együttlét nem kedvez a spermiumok minőségének, akkor a legjobb minőségű, ha 2-3 naponta van tervezve. Viszont ez nem jelenti azt, hogy csak így lehet teherbe esni! Nyugodtan legyetek együtt amilyen sűrűn akartok, ha naponta többször, akkor úgy. Sokan teherbeesnek ilyen gyakoriság mellett is.
2018. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Mi is minden nap együtt vagyunk, sőt a doki mindíg mindja, ha látja az érett tűszőt, hogy most húzzanak bele😁
2018. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk a doki is azt javasolta hogy 2 naponta legyünk együtt... Mert a spermiumoknak is idő kell... Sikerült most 5 hónapos a kisfiam :)
2018. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4-es, gratulalok 😁
2018. szept. 4. 12:15
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Köszönöm 😍😊
2018. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert tudományosan a sperma minősége 2 naponta éri el a jó minőséget, jó érettséget. Ezért csináljak általában, na meg azért is, mert így biztosan együtt vannak ovu tájékán.
2018. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Ugyan így vagyunk mint ti! Én is sokáig tablettát szedtem, 1 hónapja hagytam abba miután összeházasodtunk és eldöntöttük babát szeretnénk! Eddig is minden rendben volt a szexuális életünkkel de mióta abba hagytam énis ahányszor csak lehet kívánom!

Igazából nem stresszelünk rá, ha akar ugyis jön szerintem.:)

Sok szerencsét nektek!:)

2018. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8-as, koszi :-)

En nem mondhatom, hogy rendben volt minden, amig szedtem a gyogyszert (kb 3 evig), szinte sosem kezdemenyeztem, ha csak lehetett, kerultem az agybabujast, ugymond csak muszajbol csinaltam, most viszont ha kimaradna egy nap talan falra masznek :D Tobbet nem szedek fog. gatlot az biztos

2018. szept. 4. 13:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező velem ugyan ez a probléma. 2 éve szedem és ugyan így vagyok mint te voltál. Csak muszájból csinálom és ha lehet kerülöm. Elég fiatal vagyok még pedig. Te hány éves vagy?
2018. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!