Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmegy bennem akkor akar...

Ha elmegy bennem akkor akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezem a férjem akar e, akkor azt mondja "igen akar, de nem minden áron, és most még nincs itt az ideje", mégis mindig belém élvez. Ez lehet azért van, mert akar, de nem mondja ki? Ha nem akarna biztosan, akkor nem élvezne mindig belém, nem?
2018. aug. 17. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Azt jelenti, hogy leszarja, hogy mi lesz, hiszen nem neki kell sem abortusztra menni, se kihordani, se megszülni. Azért élvez beléd, mert az neki jó szexuálisan, nem azért, mert gyereket akar, hiszen mondja is, hogy nincs itt az ideje.
2018. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
97%

Felnőttes viselkedés...

Ne csodálkozz, ha terhes leszel, és bevágja a hisztit...

2018. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
97%

Ne legyen még gyereketek!

Hány éves vagy? Egy tinilány lehet csak ilyen naiv.

Nem akar, hiszen elmondta, hogy nem akar még.

Egyszerűen nem foglalkozik a következményekkel. Elég sok ilyen van.

2018. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam. Mi lesz ha terhes leszek. Én úgy ismerem/gondolom hogy örülne neki. Például mindig amikor látunk egy babát, felhívja rá a figyelmem. Szerintem szeretne.
2018. aug. 17. 11:01
 5/85 A kérdező kommentje:
Nem tinik vagyunk. Ő harmincas én húszas. Munka hija van a dolognak. Azaz még várunk hogy legyen normális gyedre jogosultságom.
2018. aug. 17. 11:03
 6/85 anonim ***** válasza:
91%
Jó, akkor áltasd magad, nekünk mindegy, hidd el...
2018. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
79%

Azért élvez beléd mert 1) gumiban közel sem olyan jó a szex 2) kellemetlen arra figyelni, hogy az utolsó pillanatban kirántsa, ráadásul az sem túl jó érzés.

Bármit mesélsz be magadnak, a kedves férjed NEM AKAR gyereket, csak rohadt nagy önző, csak a saját tökéletes kielégülése számít. Te meg elég hülye vagy, hogy hagyod, mert egyrészt tiéd lesz a következménye (pl. egy abortusz), másrészt éretlen és szerencsétlen is vagy, hiszen ahelyett, hogy a férjednél kérdeznél rá, ide írogatsz ki róla kérdést -.-" Normális helyeken meg szokták beszélni, mikor szeretnének gyereket vállalni, nem bagzanak bele a vakvilágba.

De meséld csak be magadnak amit eddig, úgyse fogunk téged meggyőzni.

2018. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
91%

Nem, az csak annyit jelent, hogy az ő zavartalan dugása jobban érdekli, mint a te tested, az esetleges terhességed vagy abortuszod.



Nem mellesleg nem jósolok nagy jövőt a családnak, sem amiatt, amit tesz, sem amiatt, hogy ezt nem vele beszéled meg.

2018. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne, ha ezt megbeszélnétek? Vagy ez fel sem merült benned?
2018. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:

Már írtam hogy mi a válasza ha megkérdezem. Elég jól működünk 10 éve, úgyhogy jósolhatsz nagy jövőt :)

És biztosan érzem, örülne ha terhes lennék.

Ha nem akarna babát, nem hívná fel a figyelmem a babákra az utcán. Mást gondolok mint ti, de ez nem baj, köszönöm a normális véleményeket. A bunkóak meg tehetnek egy szívességet ;)

2018. aug. 17. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!