Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem tudok teherbeesni?

Miért nem tudok teherbeesni?

Figyelt kérdés
Peteéréskor voltunk együtt ez már a sokadik hónap, orvosilag semmi nincsen akkor mi a baj? Miért nem sikerül?
2018. szept. 5. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazoltan van peteérésed?

Ha egészségesek vagytok mindketten akkor is lehet 1-1,5 év is more sikerül. Ez ilyen.

2018. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány hónapja vagytok rajta baba témán? Milyen vizsgálatokat csináltak nálatok?


Csak egy példa.Mi mindketten rendben voltunk a párommal és 2 év alatt sikerült az első baba.Pedig időzítve is szexeltünk a 6.dik hónaptól.(ovuteszten néztem, hogy állunk)Nem tudom miért kellett ennyit várni rá.

Tesója meg a 3.dik hónapban megfogant.

2018. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak ennyit tudok, hogy ovuteszt kimutatja mikor a legideálisabb és akkor kéne két naponta legalább, nem elég pont éréskor.


De az én dokim szerint is 1 év a normális pároknál (ha nincs senkinél gond) mire sikerül a baba, utána érdemes kivizsgálni mind a két felet.


Amúgy, tény, nekünk a 3. hónapban már összejött, de az elsőnél szét idegeltem magam, hogy jaj baba, a másodiknál már úgy voltam na jó... lesz ami lesz és a harmadik lehet már azért jött össze, mert nem érdekelt mikor lesz, majd jön mikor jön. Minél hamarabb elfogadod ezt, szerintem sikerülni fog :) kitartás!

2018. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!