Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan tudta elfelejteni?

Ki hogyan tudta elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a sokadik hónap próbálkozás és már megint megjött.

Ki hogyan tudta elfelejteni egy kicsit is/eltemetni magában ezt? Hogy ne gondoljak arra hogy ismételten negativ hónap? Mit csináljak? Kezdem feladni minden reményemet.....:(


2018. szept. 5. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy nem jöttem ide minden nap olvasgatni (nem bántásból, sokat segít), munka, háztartás, minden napos főzés, programok mellett nem kattogtam folyton ezen. Nem csak ennyiből áll a világ, hogy terhes leszek e vagy sem.
2018. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is az itthoni teendőket megcsinálom probálom lekötni magamat de amikor minden közeli ismerősnek barátnak lesz babája nem tudok másra gondolni. Már régóta próbálkozunk a kicsivel és ez a csalódàs amit áterzek minden hónapban iszonyatosan rossz
2018. szept. 5. 13:29
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Munkát kell vállalni, dolgozni vagy tanulni kell éjjel-nappal, családot ellátni, mosni, főzni, vasalni, takarítani, stb. , ha ez mind megvan, akkor szórakozni(buli, mozi, színház, kiállítás, diszkó, akármi), és nem kattogni.
2018. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Orvoshoz kéne menned.
2018. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy. 7 év próbálkozás, szerintem lényegében 4 éve non-stop hőmérőzés... és bár most annyira nem érdekel, azt gondolom, elengedtem, de a hőmérőért reflexből nyúlok reggelente.

Ami segít ebben a témában az, ha gond van máshol. Egyéb gondok elfeledtetik átmenetileg.

2018. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az segitett, hogy elhataroztam, amig nem leszek terhes, addig olyan dolgokat fogok csinalni, amiket utana nem. (Hajnalig beszelgetni a parommal a teraszon borozva, szaunazni, jonni-menni, csak magammal foglalkozni, olvasni, filmmaratont rendezni, egesz nap az agyban henyelni, uj dolgot tanulni stb.)

Szerintem nem lehet nem gondolni arra, ami a legjobban foglalkoztat es a legjobban szeretned. Max ideig oraig el tudod terelni a figyelned. De nekem inkabb az segitett, hogy tudatositottam magamban, hogy ez most egy ilyen idoszak, de nem kell, hogy az rossz legyen es nezzuk meg, mit lehet belole kihozni...

2018. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
En anno elkezdtem kirakni egy 3ezer darabos puzzle már totál feladtam..volt egy veteles is. És a puzzle hónapban osszejott;D munka után mindig azzal bajlodtam;D
2018. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve és 7 hónapja próbálkozunk. 4 hónappal ezelőtt még sírtam, hogy nem jött össze. Egyszerűen az változott, hogy lefoglal az építkezés, a munka, az itthoni teendőim. S kicsit elengedtem... megcsinálom minden hónapban a kezelést, beszedem a gyógyszert, tesztelek... de már nincs türelmem.
2018. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem sportolni.

Futni, edzőterembe járni.

Abban a hónapban végre megfogant! Aztán elvetéltem.

Aztán hamar teherbeestem, megszületett a kisfiam.

Mikor eldöntöttük, hogy jöhet a tesó, rögtön az első hónapban megfogant.

Lelkileg kell elengedni a témàt, másra koncentrálni!

2018. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. :( Első gyerkőc 10 hónap volt, most 18 hónapja próbálkozunk a tesoval. Vérvételek, vizsgálatok, semmi kóros eltérés. Ez még idegesítőbb. Közben potyognak ki a munkatársaim baba miatt, Facebook is ebben úszik. Sajna nem tudok jó tanáccsal szolgálni, ellenben megértelek. Költöztünk közben, munkakört váltottam, nyaraltunk, nyelvet tanultam, blablabla, semmi nem jott be. :/ Már nem homerozok, meguntam.
2018. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!