Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióta próbáljátok összehozni...

Mióta próbáljátok összehozni a babát? Mennyi ideje vártok a gyermekáldásra?

Figyelt kérdés

Valami betegségetek van ami befolyásolja? Ha van, akkor mi a baj?

Mi régóta próbálkozunk, lassan 2 éve és még semmi. Voltam már nőgyógyásznál, azt mondta nem lát semmit ami akadályozhatná, minden rendben van ott. Enyhe pajzsmirígy alulműködésem van, szedek rá minimális félszem gyógyszert, de mondta a háziorvos hogy nagyon nem is kéne vele foglalkozni mert annyira kicsi az eltérés. Nem tudjuk sajnos hogy miért nen jön össze, pedig fiatalok is vagyunk én 23 a párom 33. Nagyon vágyunk már rá.

Jár valaki hasonló cipőben?



2018. szept. 6. 08:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Örülök mindenki sikerének, akiknek már sikerült ilyen problémákkal is, ilyen történetekből lehet erőt meríteni azoknak akiknek még nem akar összejönni a baba. :)

Sokszor olvasom hogy akkor jön össze amikor már feladják, mert akkor már nem görcsölnek rá és persze rögtön sikerül, biztos akkor is nagy öröm.


#9 Még a páromat nem vizsgálták ki, eddig rá bíztuk a természetre. Hamarosan sor kerül arra is.


Remélem mindenkinek lesz egy saját siker története! :)

2018. szept. 7. 08:47
 12/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi 2éve szeretnénk babát. Párom rendben, nekem enyhén magas prolaktin illetve hátrahajló méh. Ha ebbe a ciklusba se sikerül teherbeesnem a dokim megcsinálja az átjárhatósági vizsgálatot. Én 28leszek, párom 30.Mastodynon cseppet ittam 3üveggel. Ami úgy tűnik segített, mivel 46napra jött meg, most meg 35napra. Jővő héten tesztelek, ha nem jön meg.
2018. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


3 és fél éve. Párom 37 én 33. Két angyalkám van. Az első 2015ben a nyolcadik héten ment el, a második 2017ben a tizedik héten. Utána miómám volt és sok cisztám. Azóta egyáltalán nem sikerül teherbe esni pedig hormonok rendben, pém van, vezetek hőt is, vagyis vezettem mert a mai nappal miután megint megjött eldöntöttem, hogy abba hagyom és elengedem ezt a dolgot egy időre, mert már nagyon fáj lelkileg. Pajzsmirigy gyulladás alakult ki idén, de a pajzsm. hormonok rendbben vannak, így a doki szerint ez nem befolyásolja, jelenleg endokrinológushoz megyek vissza hétfőn. Petefészek kimerülésre csinaltunk vérvizsgálatot illetve IR-re, ezeknek az eredményeit beszéljük meg, mert ez nekem kínai. Szörnyű ez a mai nap :( Próbálom nem feladni, de nagyon nehéz.

2018. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Lányok, egy jó tanács! Keressetek rá yooutub-on dr. Lázár Erikára. Nők százainak segített már teherbe esni, köztük nekem is! Mielőbbi babásodást kívánok!
2018. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6hónapja próbálkozunk a missed ab óta, elhalt a 14 hetes magzatom. Találtam újra munkát, tüdőszűrőre is kell mennem, fogadjunk, hogy most fog összejönni, hogy legyen min gondolkodni és problémázni ...
2019. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!