Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan készültetek a...

Ti hogyan készültetek a gyermekáldásra?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatokra mentetek? Szedtetek előtte is vitamint? Hogyan estetek teherbe? "Célzottan" szeretkeztetek, vagy ahogy éppen jól esett? :)
2014. szept. 10. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mentem orvoshoz, nem szedtem vitamint. Amikor jol esett szeretkeztunk. Nem volt utemezve, programterv sem keszult. Probalkoztunk. Ket honap alatt sikerult is teherbeesnem.
2014. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Letettem a cigarettát.
2014. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En sem csinaltam kulonoskeppen semmit.alapbol nem cigizek nem iszok.soha nem mertem a homet(azt se tudom h mire valo kb.),nem neztem eppen milyen allagu dolgok tavoznak belolem.es nem is szamolgattam h ezen meg azon a napon kene szeretkezni.masodik honapban osszejott.es a terhesseg es a szules is minden ilyen termeszetesen zajlott le.perste ha tobb ido lett volna lehet en is belevetem magam a dolgokba.
2014. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem "csináltam" semmit,nem volt tervezett baba így nagyon nem is tudtam volna:) Nem szedtem vitamint,nem voltam vizsgálaton,illetve,de mert pont előtte voltam rákszűrésen és rá 3-4 hétre derült ki hogy terhes vagyok:) de azt nem a terhesség miatt csináltattam meg,hanem amúgy is kellett! Nem ettem mást nem ittam mást! Hm kb ennyi:)

Azóta már a 26.hétben vagyunk és eddig minden probléma mentesen zajlik:) Remélem továbbra is így lesz:)

2014. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk a védekezés is "testtudatra" épül 16 éve, ezért nem tudtam úgy csinálni (és nem is akartam), mintha nem tudnám, mikor ovulálok pl. Így nem volt nehéz dolgunk. De amikor jött az elhatározás, elkezdtem folsavat szedni, ittam bizonyos teákat, mert nem volt tökéletes a ciklusom. Ha az ember lánya nem akar gyereket, pont jó, de így nem ártott a támogatás.
2014. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, megkérdezhetem, hogy milyen teákat ittál? Nekem mensi utáni barnázásom van, és nem szeretném, ha ez befolyásolná a babát, múlt hónapban nem jött össze, reméljük a második hónap szerencsésebb lesz :)

Kérdező: nekünk ez lesz a 2. próbálkozós hónapunk. Én hőmérőzök, de csak kiváncsiságból, amúgy is tudom, mikor van peteérésem. Akkor vagyunk együtt, amikor szeretnénk, annyit tettem, hogy múlt hónapban elkezdtem szedni a folsavat.

2014. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cickafarkot és palástfüvet ittam, kedves utolsó.
2014. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Dugtunk :)


Amúgy semmi tervezés nem volt benne (a védekezés abbahagyásán kívül). Ráadásul az első hetekben még nem tudtam, hogy terhes vagyok, nyaraltunk, na ott mindent csináltam, csak egészségesen nem éltem.


A terhesség problémamentes volt, az eredménye pedig már 4 hónapos és makkegészséges.

2014. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a 9 hónap című műsort ajánlom. Meg tudod nézni a videó megosztón, sok apró film, végig vezet a terhességen, minden tudnivalóján. Jobb mintha itt olvasgatsz. Orvosok szakszerűen tájékoztatnak a kis filmen.


A magzatvédő vitamin a terhesség előtt is nagyon fontos.


A bárányhimlő és a rubelóla előtti védőoltást is beadattam, mivel én nem voltam gyerekkoromban...


Nőgyógyászati vizsgálat, rákszűrés még előtte. Volt egy kis gyulladásom a méhszájon azt rendbe kellett szedni.


A fogorvossal nézettem át a fogaimat, meg panoráma röntgen, mivel terhesség alatt ezt nem lehet.


Olvasd még el az optimális családtervezést a neten, keress rá.


Most más nem jut az eszembe.

2014. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!