Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az év egy igen szűk 3...

Ha az év egy igen szűk 3 hónapjában szeretnék teherbe esni, mivel készülhetek fel rá a legjobban?

Figyelt kérdés
Idénymunkából élünk, nagyon ideális lenne, ha december környékén születne meg a babánk, örömmel vennék bármilyen tippet, ami segíthet felkészíteni a szervezetem és a férjemét, hogy a lehető legjobb esélyekkel vágjunk bele. A fogamzásgátlót most fejeztem be, február-márciusban fognánk bele. D vitamin? Multivitamin? Propolisz? Torna? Jóga? Kinek mi vált be?

2018. szept. 6. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Válaszd ki a legtermékenyebb apajelöltet.
2018. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Én 1 bizonyos hónapban akartam szülni! Orvosi javaslatra fél évvel a ""próbálkozás"" (mindössze 3 alkalom volt) előtt abbahagytam a fogamzásgátlót, 1 hónappal előtte elkezdtem folsavat szedni.

Mindig is rendszertelen volt a ciklusom, de vettem az elmúlt majd'1 év átlagát és kb középidőben együtt voltunk. Terv szerint sikerült is

2018. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Szexeljetek èlvezettel, és ennyi!

Vitamin mehet, de a teákat, kapszulákat, és csodaszereket addig hanyagold, amíg nincs rá szükség. Lehet, hogy csak rontana a helyzeten, főleg ha egy jól működő rendszerbe kavarsz bele.

2018. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk rendes munkával?
2018. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Te okos 4-es! Miből szűrted le, hogy nincs rendes munkájuk? Lehet, hogy gyümölcsösük van például, vagy van ezer más lehetőség, ami idény munka!
2018. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Szép lenne, ha ez így működne.. De sajnos nem mindenkinek sikerül elsőre.

Ezt inkább a baba szokta kivalasztani, hogy mikor akar jönni.

Én is így voltam vele tavaly, hogy októberben vagy novemberben essek teherbe, azóta sem sikerült. És nagyon elkeserít, hogy lassan újra itt az október-november, és nem sok esélyt látok rá hogy akkor fog sikerülni :(

2018. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jól élünk ebből az idénymunkából, nem mezőgazdaság, hanem esküvőipar, nagyon szeretjük, fantasztikus légkör és hatalmas pluszt ad a hétköznapokra, nem akarnék váltani. :) Egészen eddig azt mondták, hogy nem lehet gyerekünk, a “probléma”, hogy már bőven tele vagyunk szerződésekkel és 2 évre előre is van lekötött munkánk. Nem fogok kétségbe esni, ha nem sikerül elsőre, de több szervezést fog igényelni, ha nem sikerül, megpróbálom, amennyire lehet jól csinálni. :) Nagyon köszönök minden választ.
2018. szept. 7. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Simán 2 naponta szex :) szex után pedig 10 perc gyertyaállás (gravitáció segítsége :D) forró fürdő kerülése! nekünk ez bevált, mi is meglepődtünk, hogy mennyire gyorsan!
2018. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2018. szept. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!