Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a menstruációm...

11 napja késik a menstruációm 2 teszt negatív . Nagyon fáj a mellem és folyton éhes vagyok lehetek babás?

Figyelt kérdés
Sziasztok augusztus 28 kellet volna meg jonie a nem vártnak de nem jött ...11 napja H késik már 2 teszt negatív x-epil teszt csík ...nem tudom már hogy mire gondoljak a melleim nagyon fájnak és nagyon éhes illetve faratt vagyok nagyon más volt most a ciklusom is mensi előtt hányinger hányás erős görcs most semmi ijesmi nem volt 6 hónapja próbálkozunk dokihoz jovohet pénteken megyek

2018. szept. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 11 napos késésnél teszteltél negatívat, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy. A ciklusod pedig jelenleg nem a megszokott. Mivel késik. Bármi miatt késhet, nem csak terhesség miatt. Hormonális oka is lehet. És mivel nem a megszokott ciklusod van, így az is lehet normális, hogy a szokásos hányinger, görcs elmaradt, viszont simán megjön a vérzésed.

Nekem a legutóbbi menzeszem a szokásos barnázás helyett rögtön élénkpiros vérzéssel indult, nem görcsöltem erősen, mint szoktam, épphogy fájt a hasam, a szokott napnál 2 nappal előbb elmúlt és amúgy 4 nappal korábban jött meg. Nem vagyok terhes. Tehát nők vagyunk, nem gépek, hogy mindig minden úgy menjen, mint ahogy szokott.

2018. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor lett negatív és milyen teszt?
2018. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem várt után 2 nappal x-epil teszt csik
2018. szept. 8. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor most kéne tesztelned. A 2 napos késésnél végzett teszt még nem ad biztos eredményt.
2018. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!