Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Viszont tegnap...

Qwert2 kérdése:

Szerintetek? Viszont tegnap amikor csináltam negatív volt, csak ledobtam a szekrényre és ma akartam kidobni.

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 1. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
64%

Pozitivnak tunik.

Csinalj masikat.

2018. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,csak azért nem értem mert ez először negatív volt és nem tudom mikor lett ilyen,nem lehet,hogy csak széradási csík?
2018. szept. 1. 23:41
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
A tesztet csak x idon belul lehet “ biztosra venni”, abbol te meg kicsusztal. Ha idon belul jott volna ki, azt mondanam h 100% pozitiv, de igy siman becsaphat. Ismeteld meg reggel, es vard ki a teszt leolvasasi idejet, ami a papiron irva van.
2018. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%
X ideig mutatja csak a megfelelo csikot:) vegyel uj teszetet , de szerintem nem pozitiv:)
2018. szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim válasza:
79%
szerintem az már száradási csík és egyet értek az előttem szólókkal hogy a papíron amit ír azt az időt kell nézni h mennyi időre kellene ki jönnie a második csíknak ,főleg h ez egy koraterhességi teszt ,ami érzékenyebb az átlagos teszteknél de csinálj egy ujjat ,és ha nem jön meg esetlegesen vagy a tünetek nm múlnak (nm tudom milyen tüneteid vannak ) akkor irány a nőgyógyász ,és ő már remélhetőleg biztosat mond :)
2018. szept. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
59%
Nekrm sose volt ilyen száradási csíkom,hidd el rengeteg tesztet csináltam az életben.ami negatív az negatív,ez viszon pozitív mivel piros a csík.lehet kevesebb volt a hcg a szervezetedben.csinálj még egyet drukkolok,de ez pozi tuti
2018. szept. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
70%

Nekem most július elején volt egy pont ilyen esetem. Elfelejtettem kidobni és órák mulva néztem rá újra.

Nekem ez pozitív volt, erősödött, most 10hetes vagyok.

Voltam már terhes háromszor ezelőtt, sose mutatott semmit órák múlva se a teszt ha nem volt baba. De ez én vagyok.

2018. szept. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
100%

Bár időn belül érvényes, elég gyanús. Hasonlóképp jártam én is, nem láttam semmit, kidobtam, aztán később valamiért újra megnéztem és ott volt a 2. csík. Mindenképp ismételd meg a tesztelést.

21 hkm

2018. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, ráadásul ez a csík rózsaszínes, a száradási meg szürkés fehéres szokott lenni...
2018. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:

Igen ez rozsaszin. Nem hiszem hogy szaradasi..

Nekem is volt ami idon tul jott ki es igazi pozitiv volt, szoval nem feltetlen igaz hogy ami idon tuli az mar tuti rossz.

Majd ird meg az eredmenyt.

Elso voltam

2018. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!