Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés menstruáció...

Teherbeesés menstruáció kezdete elött pár nappal?

Figyelt kérdés
Szeptember 6ára vártam a menzeszem. 3án tojásfehérje szerű nyákom volt, elég nagy méretű "csomó" . Aznap és utána egy nappal szeretkeztünk. Menzesz azóta sem jelentkezett, semmi ráutaló jel nincs, a ciklusom mindig pontos 28 napos. Ilyenkor mikor érdemes tesztelni? Szeretnénk a babát! Volt valaki hasonló helyzetben?
2018. szept. 8. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Akármi lehet.. én a ciklusom 63.napján teszteltem pozitívat,de az 59.ciklusnapon még nega volt a tesztem. 70.ciklusnapon még csak petezsák volt látható,tehát a 40.nap körül lehetett a peteérésem. Pedig nekem is pontos 31 naposak voltak.


Egyébként ilyen tojásfehérjés nyák nekem volt többször menzesz előtt és meg is jött. De ha peteérésed volt véletlen akkor 20.-a körül tesztelnék csak. Ha nem jönne meg persze.

2018. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
Az èn 17 hònapos pici lànyom itt durmol mellettem. Ő egy 2 nappal a vàrt menzesz előtti együttlètből fogant. Jùli. 24-ère vàrtam, 22-én voltunk együtt. Nem jött màr meg, aug. 5-én lett pozitìv a teszt. 😊 Bàrmi megtörtènhet!!! 😉
2018. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!