Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mikor is volt akkor...

Most mikor is volt akkor ovulációm?

Figyelt kérdés

Ovu fájdalom plusz nyúlós nyák a ciklusom 11,12.napján volt aztán a 13.napon bő krémes folyás 14.en semmi aztan a 15,16.napon ismét nyákos folyás


Most akkor hol volt a peteérés?


Ciklus 9.napján tudtam csak egyutt lenni a párommal


2018. szept. 8. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonlo volt nalam is a mult ciklusomnal a helyzet, a baba nem sikerult, remelem majd most. En is osszezavarodtam, mar en sem tudom mikor ovulalok. Ket nap nyulos nyak aztan semmi vagy kremes es majd megint ket napos tojasfeheres valadek.

Ovulacios tesztet meg nem vettem, de ha ez a honap is sikertelen lesz akkor veszek es kovetkezo ciklusnal kiprobalom ugy is.

2018. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor most el vagyok igy keseredve :(
2018. szept. 9. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, ha most nem jon ossze a baba akkor azt tanacsolim hogy a kivetkezo ciklusodban hasznalj ovulacios tesztet es ha veletlenul nem mutat peteerest akkor fordulj nogyogyaszhoz es endokrinologushoz.

Minel hamarabbi babavarast kivanok neked!

2018. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Viszont kívánom neked is !

2018. szept. 9. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!