Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam az adott témában, de az alábbiakat érzem: Aktus után 2 héttel folyamatos vizelési inger( kb 5-6 napja), alsó has enyhe fájdalma,hasi puffadás, kb.1 hete tartó egésznapos émelygés, egész nap tartó alvásigény. A sztorihoz hozzátartozik egy szem kihagyott fogamzásgátló gyógyszer az aktus idöpontjában (+- 1 nap) Nem kioktatásokat szeretnék, csak tapasztalatokat :) köszönöm előre is.

2018. szept. 9. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tesztelj😉
2018. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom korán, de a 10.napon teszteltem, de negatív lett. Félek tesztelni mert félek hogy megint negatív lesz. :( :) de holnap ismét sort kerítek rá
2018. szept. 9. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A tesztet hány nappal aktus után csináltad?

És ha szabad megkérdeznem,ha csalódnál a negatív teszt miatt,akkor miért szedsz fogamzásgátlót?

(1#)

2018. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A tesztet aktus után 10 nappal. Az az igazság, hogy én már nagyon szeretnék kisbabót.A párommal már napi téma, ő is szeretne, de egy fél évet várni szeretne még, hogy még ideálisabb körülményeket teremtsünk. A negatív teszt után némi csalódást láttam az arcán mikor elmondtam az eredményt :) úgyhogy addig szedem még a gyógyszert, amig a párom azt nem mondja hogy hagyjam
2018. szept. 9. 20:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha 10 nappal csináltad aktus után,simán lehetséges hogy mostmár kimutatná ha terhes lennél.

Lehet később jelenik meg a szervezetedben a HCG és azért volt negatív.De ez persze találgatózás.

Tesztelj holnap és minden kiderül😊

És ha esetlegesen nega lenne,ne szomorkodj😉

2018. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Aktus után 10-12 nap a beágyazódás csak utána kezdődik a hormon termelődés, azonkívül lehet hogy később fogant. Addig tesztelj míg meg nem jön, sőt utána is belefér 1 teszt, lehet te is olyan leszel akinek vagy az első menzesze megjön vagy vérezget terhesség alatt.

Sok sikert 😊

2018. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) holnap tesztelek egyet, hátha.. :)
2018. szept. 9. 20:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett, de szerintem tuti negatív, ennyitől nem esel teherbe. Én több szem kimaradás után sem lettem, csak mikor szerettük volna.
2018. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
50-50, ahogy szokták mondani. Nem vagyunk egyformák, persze valószínű már csak bebeszélem magamnak ezeket a dolgokat( a hasfájás meg a pisilés kivételével :D) de tesztezek egyet és kiderül. Köszönöm a választ :)
2018. szept. 9. 21:04
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha babát szeretnél, és a párod is, hagyd abba a bogyót! Védekezzetek másképp. Mi terveztük, tartottam három hónap szünetet, próbálkoztunk, összejött..., majd elment. PErsze nem biztos, hogy a bogyótól, de ha újra csinálhatnám, vagy a babavállalás első gondoltatától abbahagynám, vagy többet várok üres járaton. MErt most végig szánkoztam a pokol legmélyebb bugyraiban, és várhattam ismét három ciklust... Aztán ki tudja, a következőre milyen esélyeim vannak.

Egyébként ezek egyenlőre inkább bebeszélt tünetek, mert szeretnéd azt a gyereket. Érte tegyél, ne ellene...

Sok sikert, és mielőbbi egészséges gyerkőcöt kívánok!

2018. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!