Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap késés után napközben is...

5 nap késés után napközben is kimutatja a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Ma délben tudok csak venni tesztet de nem hiszem hogy reggelig tudok majd várni. Ennyi késés után már jó lesz nappal is megcsinálni?

2018. szept. 8. 04:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 1 nap késésnél is pozitívat mutatott napközben, előtte kevesebbet ittam és olyan 2-3 órán keresztül nem pisiltem.
2018. szept. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jujj de jó ennek örülök. Köszönöm. Neked meg gratulálok
2018. szept. 8. 05:09
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Én se reggeli vizeletből néztem mikor terhes voltam,délben is olyan szép 2 csíkot kaptam. 😁
2018. szept. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem elozo nap mar mutatta a predictor
2018. szept. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pont az ellentéte. 6 napos késésnél reggeli első vizeletből alig látszott a második csík. De mint később kiderült, kb 5 nappal később is fogant. Szerintem ha nem bírnád kivárni, akkor vegyél minimum 2 tesztet, egyet felhasználsz nap közben, ha esetleg nem mutat semmit, akkor meg holnapig kibírod, de mégsem az van, hogy "jaj, nem bírom ki, hopp ez vagy-vagy, most várhatok hétfőig...".
2018. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha kibírtál már öt napot, akkor megtudod várni a hatidikat is. Vagy vegyél több tesztet, hogy maradjon reggelre is.
2018. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5 napig azért bírtam ki mert teljesen elfelejtettem :P épp költözködtünk úgy a gyerek meg beteg. Valahogy nem volt időm ilyenen gondolkodni :P tegnap este hirtelen eszembe jutott hogy HOPPÁÁ mikor és kéne megjönnie? :P Szóval így van ez az 5 nap
2018. szept. 8. 08:25
 8/24 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2018. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Még nem majd ha felkel a lányzom a déli alvásbol majd csak akkor megyek venni
2018. szept. 8. 09:40
 10/24 anonim ***** válasza:
Varjuk az eredmenyt
2018. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!