Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Háziorvos felírhat esemény...

Háziorvos felírhat esemény utáni tablettát? Miskolcon hol írják fel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Nőgyógyász írhat csak fel. Kórházi ambulancia, Rendelőintézet, magánrendelés... de csak nőgyógy. szakorvos adhat receptet.

2018. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Nőgyógyászatra kell menni vele.Van olyan mindenhol,hogy sürgősségi fogamzásgátlás ambulancia.
2018. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Sürgősségi fogamzásgátló ambulancia már nincs!

[link]


Elvileg felirhatja ügyeletes orvos, de ha kórház nőgyógyászati osztályra vagy magán orvoshoz fordulsz, akkor ott biztos szerzel vényt.

2018. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmelweis kórházban a földszinten van a nőgyógyászati ambulancia. Szerintem ott felírják vagy pedig magánorvos.
2018. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Háziorvos is felírja. Nekem ő írta fel rendelési időben.
2018. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki felirhatja. Még a gyerekorvos is, sebész, ügyeletes bárki. Csak nem akarják, de néha még a nőgyógyász sem.


Üdv, egy fül-orr gégész (és igen én már irtam fel de csak 1x mert ellenzem)

2018. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

#6 os vagyok

Mielőtt letámadtok, csak azért ellenzem mert tudom mennyire tönkre vágja az egész szervezetet, hormonháztartást. Fél év is lehet mire elkezd helyreállni a szervezet. Amúgy persze néha muszáj csak én nem szívesen írom fel.

2018. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy esetben írta fel ügyeletes háziorvos: nem otthon voltam, tehát nem volt területileg illetékes, és ünnepnap volt, ergo rendelés nincs, kórház messze, hogy oda küldjön.

Így is igazából a nővérke jóindulatán múlt, és el lett mondva, hogy nagyon köszönjem meg, mert ilyet nem csinálhatna...

2018. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Miert kell feliratni? En csak besetaltama patikaba,kertem es kaptam.
2018. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 az esélytelen. Vagy a patikust börtönbe lehet zárni. Vény köteles a gyógyszer. Mindegyik 72órás és az összes 120 órás is. Ez nem c vitamin hogy bemészt és kapsz aztán kapkodod a szemet belőle. Az egész szervezeted kiüti. Ha meg tényleg csak úgy kaptad oda se mennék többet... legközelebb morfium tapaszt ad ki csak úgy?!
2018. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!