Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptemberben?

Ki nem várja szeptemberben?

Figyelt kérdés
En 22.-re nem varom:). 28naposak a ciklusaim,de most hamarabb volt peteeresem 2-3 nappal,ugyhogy lehet 20.lesz a nem vart napom.Ma vagyok a 7.dpon. a mellem peteeres ota iszonyatosan faj. Eddig is fajt mensi elott de nem ilyen koran es ennyire.Nektek valami tunet?
2018. szept. 12. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
utolsó! honna vettél olyan tesztet?
2018. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
Fertinet ről rendeltem 1900ft volt one step 10 es érzékenységű, 10 db
2018. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
Sziasztok!:) en 20.a kornyekere varom.igazsag szerint annyira nem varom. De ebben a honapban vegig furcsa dolgok tortentek a testemben. Szval a multhonapban 26. Napra jott meg ami tul korainak szamit nalam es kevesebb-enyhebb lefolyasu volt a menzeszem es 3napig tartott csak. Az erdekes ebben az hogy parnapra ra elkezdett nagyon fajni mindket mellem de ejszaka is fel keltem ra. Es egesznap ezek a hasszurkak meg minden emelyges kaja undor hangulat valtozasok tonkelege. Tegnap voltam dokinal aki meg is uh-zott de nem latott kulonoset csak hogy van egy erett tuszom ami mar 20mm es.de a tunetek tovabbra is fenn allnak a hasam is olyan puffadt kicsit. De pedig tesztet is csinaltam 2 napja ami negativ lett. Vki vmi velemeny esetleg? Bocsi hogy hosszuka lett de mar ki vagyok es semmi valaszt nem.kaptam meg senkitol.. :)
2018. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
Én múlthét szombatra (azaz szept. 8ra) nem vártam, nem is jött meg. Mellem feszül, hasam szurkál. Hétfőn teszteltem, nagyon halvány pozitív lett. Márciusban volt egy missed ab-om, úgyhogy most próbálok nem izgulni és nem aggódni, csak jövőhéten csinálok új tesztet.
2018. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
En szombatra nem várom, vagy péntekre. Mai teszt negatív, lassan elengedem ezt a hónapot is.
2018. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
Ne add fel, szorítok 🤞 neked nagyon és mindenkinek
2018. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:

En is 22re nem varom, de januarban volt egy muvileg befejezett missed ab-om es azota teljesen felborult minden. Megszuntek a Pms tuneteim amik addig szornyuek voltak es nemis igazan tudom mikor ovulalok. Megindul a tojasfeherjes valadek ami 2 napig tart aztan semmi majd 2-3 nap mulva ujbol megindul ez a fajta valadek. A hasszurka is ossze vissza jelentkezik nem lehet az ivulacihoz kotni. Orvosoknal voltunk, teljes kivizsgalas eredmeny, hogy egeszsegesek vagyunk, megis juniusban volt egy kemiaim is.

Na de ezzel nem foglalkozunk csak elore tekintek es bizom abban hogy minden jol alakul.

Drukkolok mindenkinek aki mostantol nem varja!

2018. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:
Gratulalok akik pozit teszteltek:) aki még vár Nekik meg nagyon szoritok.kepzeljetek ma a wc papiron volt valami kis barnas sargas maszat. Egy kis potty..azota sincs semmi.Nemtudom ez beagyazodas e vagy valami fertozes de ilyen meg nem volt. Pont egy hete voltunk egyutt.Nektek volt ilyen tapasztalat?
2018. szept. 12. 16:48
 19/88 anonim ***** válasza:
Nekem volt, kb 8 napra ra miuttan egyutt voltunk es nemvart utan egy napal pozitivat teszteltem.
2018. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
Én szombatig bármikor nem várom :D nagyon későn volt a pé-m, így nem igazán esélyes. Furcsa színű maszatolásom van, eddig totál megfog jönni érzésem volt, de elmúlt. Tesót szeretnénk :) majd kiderül...
2018. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!