Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptemberben?

Ki nem várja szeptemberben?

Figyelt kérdés
En 22.-re nem varom:). 28naposak a ciklusaim,de most hamarabb volt peteeresem 2-3 nappal,ugyhogy lehet 20.lesz a nem vart napom.Ma vagyok a 7.dpon. a mellem peteeres ota iszonyatosan faj. Eddig is fajt mensi elott de nem ilyen koran es ennyire.Nektek valami tunet?
2018. szept. 12. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
Szia, én ma vagyok a 12.dpo-n,negativ lett reggel a tesztem :( keddre nem várom, még van remény..
2018. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo, meg ne ad fel, drukkolok neked!
2018. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, nem bírtam holnapig. Pozitív. Bár október elején megyek csak orvoshoz (elvileg már 7 hetes leszek), a márciusban nagyon beleéltem magam, aztán missed ab lett.
2018. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 A kérdező kommentje:
Remeljuk most minden rendben lesz!nagyon sok boldogsagot!!!!én majd csak csutortokon tesztelek.még a 11.dpon vagyok.
2018. szept. 16. 14:13
 45/88 anonim ***** válasza:

17es vagyok, gratulalok 14es valaszolo es boldog babavarast kivanok neked!

En szombatra nem varom de lehet hogy penteken tesztelek egyet, meg nem tudom.

2018. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 A kérdező kommentje:
Akiknek pozitiv lett a tesztjuk mertek mennyi a hőmersekletük?
2018. szept. 17. 07:15
 47/88 A kérdező kommentje:
Nektek van mesni szeru gorcsotok?en hajnalba arra keltem...mint amikor megjott ugy fajt csak kicsit enyhebben.Ami azert furcsa mert nekem azutan szokott fajni miutan megjott.
2018. szept. 18. 07:08
 48/88 anonim ***** válasza:
Szia nekem ma kellene megjonnie tegnap hajnalban arra keltem hogy megjott, nagyon olyan érzésem volt, de mégse, eddigi teszjeim negatívak ha nem jön meg csütörtökön tesztelek :) drukkolok neked is
2018. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te mikor tesztelsz?
2018. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:

En szombatra nem varom de 2 napja hogy gorcsol es faj a hasam hasonloan mint mikor megakarna jonni es tegnap este elkezdettek fajni a melleim. Pms tuneteim mar nincsenek januar ota, akkor volt egy missed ab-om amit muvileg fejeztek be es azt kovetoen negszuntek. Ugyhogy m9st nem tudom mi van velem. Mikor menstrualok a hasam se faj, gorcsol csak az elso nap utan. Ha most megismegjon visszamegyek a nogyogyaszhoz mert valami nem stimmel velem.

Amugy en is nagyon gondolkodom hogy mikor teszteljek, bar en hive vagyok annak hogy legalabb a nemvartig kellene varni de most nagyon kivancsi vagyok. Ti mikor fogtok tesztelni? Kerdezo? Te is 22re nem varod

2018. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!