Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptemberben?

Ki nem várja szeptemberben?

Figyelt kérdés
En 22.-re nem varom:). 28naposak a ciklusaim,de most hamarabb volt peteeresem 2-3 nappal,ugyhogy lehet 20.lesz a nem vart napom.Ma vagyok a 7.dpon. a mellem peteeres ota iszonyatosan faj. Eddig is fajt mensi elott de nem ilyen koran es ennyire.Nektek valami tunet?
2018. szept. 12. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a barnázást a progreszteron hiánya okozza.

Én is barnáztam most egy napig, előtte és utána fehér folyásom volt.

A fehér folyásról meg pont azt hallottam, hogy akkor van ha magasabb a progi. Nekem menszi elött mindig szokott lenni fehéres. Ezért is reménykedem picit, hogy talán beágyazódás volt.

Barnázást életembe elöszőr tavaly tapasztaltam, párszor de inkább piros volt, mint barna. Akkortájt sokat voltam beteg főleg oda lent volt hólyag gyuladásom és a nőgyógyász szerint ez miatt volt köztes vérzésem.

Volt még egy olyan ciklusom, ahol ovutól egészen mensziig barnáztam. Idén nem is emlékszem hogy lett volna ilyesmi csak pont most amikor nem védekeztünk.

Szóval azt nem tudom hogy akinek van progi hiánya az minden esetbe okoz e barnázást több napon keresztül és hogy van ilyen hogy csak hébe hóba..?!

2018. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 A kérdező kommentje:
Majd kiderul nemsoka mi volt ez:)
2018. szept. 12. 19:31
 23/88 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom:) Mára nem vártam eddig semmi, vagyis reggel volt kicsi barnázás de nekem előtte legalább 1 nappal nagy görcseim vannak és még semmi. Pedig eddig 1 napot se késett jó ideje, furcsa.
2018. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó írj ha teszteltel
2018. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 A kérdező kommentje:
Varjuk a holnapi tesztet😉homeroztok?mennyi a homersekleted?
2018. szept. 12. 20:38
 26/88 anonim ***** válasza:
napok óta 36.7 körül, de én csak kíváncsiságból kezdtem mérni, mert azt hittem lázas vagyok:D (23as)
2018. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
Én hétfőre nem várom. Egy éve próbálkozunk, és ez az első ciklus, ami a Trisequens, Clostilbegyt, Duphaston trióval lett megtámogatva. Szóval várom a csodát...
2018. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 A kérdező kommentje:
Szoritok kedves utolso hogy most megtortenjen a csoda!:)
2018. szept. 13. 06:34
 29/88 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Aranyos vagy. 🙂 Én is drukkolok Neked, és mindenkinek. Remélem pár nap múlva érkeznek a pozitív hírek! 🙂
2018. szept. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
Vasárnapra nem várom. Még nem teszteltem, de az előjelek sajnos megvannak, hogy meg fog jönni. :-( Kijöttek a ragyáim, ugyanúgy, ogyanott fájdogál picit. Reggel enyhe hasmenés... minden úgy, mint amikor 3 nap múlva megjön.... 2 éve ugyanez. Pedig mindenkinél minden rendben.... MIKOR????
2018. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!