Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptemberben?

Ki nem várja szeptemberben?

Figyelt kérdés
En 22.-re nem varom:). 28naposak a ciklusaim,de most hamarabb volt peteeresem 2-3 nappal,ugyhogy lehet 20.lesz a nem vart napom.Ma vagyok a 7.dpon. a mellem peteeres ota iszonyatosan faj. Eddig is fajt mensi elott de nem ilyen koran es ennyire.Nektek valami tunet?
2018. szept. 12. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
69%

En mara nem varom. Lett 3 extra halvany tesztem, ami inkabb negativ illetve 2 100%os negativ. Mi kisteson dolgozunk majus ota. A kislanyommal holnap lesz 2 eve, h pozi lett a teszt. Az elso tesztet vele csak en lattam rajta a csikot igy remenykedem. Illetve a vizes folyasom kremes lett aztan mar semmilyen sincsen. Nem akarok tunetet keresni, mert felek, h csalodok.


Á

2018. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
57%
Én október 1re nem várom, csak most lesz ovum.
2018. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
100%

Tanács: ne keressetek "tüneteket" mert a terhesség legelején is premens tünetek vannak. Csak jól bepörgetitek egymást.

Én is szept. 24 körül menstruálnék (vagy nem fogok :) ), de tapaszralatból tudom 3 terhesség után, hogy nemvárt előtt bármilyen "tünet" jelezhet ugyanúgy mensit mint babát. Nem jó dolog bepörgetni egymást hogy húú kinek milyen szurkája volt a minap holott teljesen normális bármi a menzesz előtt is akkor is, ha addig nem volt még olyan. A szervezet nem robot. Bármikor lehet más egy ciklus, mint ahogy nekem volt is.

Amikor nagyon babát akartam, volt olyan "tünet" aminél teljesen felpörögtem hogy hú de jó jel ez eddig nem volt. De ez nem feltétlen terhességet jelent.

2018. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de nosztalgikus, tavaly ilyenkorra nem vártam és most már itt van mellettem a 3 és fél hónapos kislányom. :) Sok sikert kívánok mindenkinek lányok!
2018. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2-án kellett volna megjönnie. De hála égnek nem jött meg. 2 pozitív teszt. Mensi elött két nappal az egyik de az halvány volt, mensi napján erösebb pozitív!! Ma megyek ultrahangra!! Mindenkinek kívánom hogy pozit teszteljen!!!
2018. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:

Én most szombatra nem várom.

Nekem is nagyon fájnak a melleim, de mindig szoktak.

Az elöző hétvégén barnáztam kicsit, wc papíron láttam másnapra elmúlt és helyette fehér folyásom van.

Nem szoktam barnázni.

2018. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 bagoly75 válasza:
Nekem holnap kéne megjönnie a naptár szerint. De eddig negativ a tesztem. Ez már a 6. lombik beültetésem. :(
2018. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap nem kéne megjönnie. Csináltam pár tesztet... :D Igen, olyan szánalmas vagyok, hogy még kérdést is írtam ki rá ma reggel... ( https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher.. ) de továbbra sem tudom mit reméljek....
2018. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim válasza:
Én tegnap csináltam tesztet és pozitív lett....Hát igen meglepődtem....két hónapja kezdtem szedni a premens tablettát,mert nagyon rövid ciklusaim voltak...23 naposak.Azt olvastam hogy ez rendbeteszi...következő menses 36 napra jött meg..abba is hagytam a tablettát,mondom ez így meg már sok....😂😂 Most a 38.Napon teszteltem,de azt hittem hogy ez még a gyógyszer hatása,nem gondoltam volna hogy pozi lesz....pénteken megyek dokikhoz...
2018. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én szeptember 18.ra nem várom, kistesót szeretnénk :) most vagyok a 8.dpo-n (ma kezdtem reggel tesztelni, mert olyan tesztet vettem amibe 10 db van 😊) ma reggeli negatív, holnap reggel csinálok ujjat :)
2018. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!