Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív? Negatív? Száradási?...

Pozitív? Negatív? Száradási? Szellem?

Figyelt kérdés

Korai tesztelésből...tudom, bolond vagyok, de eddig minden tesztem egyértelmű volt. De ez?....köszönöm.


[link]



2018. szept. 12. 08:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%

Pozitív egyértelműen.

gratulálok :)

2018. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen egyértelmű, hogy van a második csíknak színe úgyhogy pozitív.Gratula.
2018. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
56%
Ezen mi nem egyértelmű? Annyira nem értem minek tesznek ki teljesen egyértelmű teszteket.
2018. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
33%

Minek teszik ki, na ugyan minek? Mert arra élveznek ha tucatszám gratulálnak neki.

Hiszen, csak a komoly látászavaros nem látja a második csíkot, ezen is.

2018. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
ti meg arra élveztek,hogy tucat számra írjátok a bunkó kommenteket? nem kell megnyitni az ilyen jellegű kérdéseket,ha unjátok..
2018. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Azért maradjunk abban hogy nem teljesen egyértelmű. Szerintem. Ezért kérdeztem rá. Eddig csak totál fehér volt mindig. Nem tudom hogy milyen az amikor csak a reagens helye lűátszik....
2018. szept. 12. 08:42
 7/45 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a többség azért nyitva meg ezeket a kérdéseket, mert tényleg segíteni akar, és kíváncsi rá hogy a teszt pozitív vagy negatív.

De halovány, bizonytalan második csík helyett, egy tökéletesen jól kivehető, látható teszt csík látszódik ebben a kérdésben is. Szerintem ez sok segítőkész embernek kiveri a biztosítékot, és ezért bunkóak.

2018. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
51%

Én kezdem megérteni a bunkóbb válaszolókat.


Komolyan, ilyenkor valaki egy gyerek felnevelésére(!) készül, jelen esetben pedig csak kettőig kéne tudni elszámolni. Nem olyan bonyolult.


Anno az én tesztem is még viszonylag halvány pozitív volt. De nekem is sikerült eldönteni segítség nélkül, hogy egy vagy két csík van-e rajta.

2018. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%
Pozitív ez! Gratulàlok! 😘
2018. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a bunkó válaszolókkal, de akkor ne válaszoljanak. Azért bizonytalanodtam el, mert ez tegnap délutáni 10es walentin teszt. Ma reggel 25ös xepil 2 db is negatív. Orvosi kérésre korán tesztelek, megfelelő hormonpótlás miatt. 2,5év sok idő. Ő azért adott hormont, de azt mondta szerinte ez így negatív. Mondom oké, de olyan kis bizonytalan az a pozitív, hogy akár még pozitív is lehetne. Nyilván nem gratulációt várok. Ki tudja mit.... reményt... :-(
2018. szept. 12. 09:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!